У Кременчуці проходить фінал акції «Серце до серця – 2019 (доповнено)

Сьогодні, 4 травня у Кременчуці проходить  фінал акції «Серце до серця – 2019.

На кременчужан чекає традиційний велопробіг, кожен учасник якого має зробити благодійний внесок у фонд  благодійної акції «Серце до серця». Стартують учасники велопробігу об 11.00  від ПК «КрАЗ». Його маршрут пролягатиме проспектом Свободи по вулиці Ігоря Сердюка та Генерала Жадова до площі Перемоги.

Об 11.30 на площі Перемоги відбудеться флеш-моб «Живе серце» у рамках. Волонтери акції, учасники велопробігу,   небайдужі містяни створять на площі «Перемоги» символічне «Живе серце», яке пульсуватиме на підтримку хворих дітей.

О 12.00 на головній площі міста стартує  благодійний пробіг. Кременчуцькі волонтери запрошують кременчужан із небайдужими серцями долучитися до спортивного заходу задля допомогу дітям із вадами серця. Реєстрація  учасників з 11.00 до 11.30 на пл. Перемоги. Перші 800 зареєстрованих отримають наліпки з індивідуальним номером, солодку та молочну продукцію.   Крім того, будуть розіграні подарунки від спонсорів за лотерейними білетами, які будуть видані  під час реєстрації.

З 15.00 до вечора на площі Перемоги та у парку культури та відпочинку «Придніпровський» проходитимуть святкові заходи, концертні та розважальні програми, працюватиме благодійний ярмарок.

4 травня з 09.00 ранку до 20.00 вечора по місту працюватимуть волонтери, які збиратимуть кошти на придбання медичного обладнання для міської дитячої лікарні для лікування дітей з вадами серця.

Офіційний старт завершенню регіональної благодійної акції – 2018 року  було дано біля міськвиконкому. Участь у ньому взяли представники міської влади депутати  Кременчуцької міської ради, працівники виконкому, представники  промислових підприємств міста та соціально-відповідального бізнесу, волонтери і просто небайдужі кременчужани.

Сьогодні всі вони вкотре долучилися до збору благодійних коштів задля порятунку дитячих життів, взявши участь у програмних заходах і зробивши особисті внески в благодійні скриньки.

Цьогорічна благодійна акція «Серце до серця» проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи!»   Кошти, зібрані чуйними та добросердечними кременчужанами, будуть витрачені на закупівлю сучасного медичного кардіообладнання. Його встановлять у Міському пологовому будинку та   допомагатимуть немовлятам із хворим серцем.

Визначним є те, що за 11 років участі у благодійній акції «Серце до серця» кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку здоров’я дітей було зібрано понад 1 млн гривень. Наразі медичне обладнання, придбане за ці благодійні кошти, встановлене в дитячих закладах охорони здоров’я міста. На ньому  на безоплатній основі була надана допомога більше ніж  5 тис. діткам із різними вадами здоров’я.

Все по темі: «Серце до серця»  Кременчук  фінал акції 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин