Астрологiчний прогноз на 6-12 травня

ОВЕН
Ваше гасло зараз: бiльше слухайте i менше говорiть. Вам доведеться покликати на допомогу свою iнтуїцiю i мудрiсть. Вам необхiдна гнучкiсть у ситуацiях, якi постiйно змiнюються, вчiться управляти своїми емоцiями. Знайшовши однодумцiв, ви отримаєте можливiсть здiйснити вашi плани. Бажано переглянути свiй розпорядок дня, спробуйте урiвноважити робочий час i час, присвячений домашнiм справам.

ТЕЛЕЦЬ
Цей тиждень може виявитися сприятливим у планi врегулювання вiдносин із партнерами по роботi i в особистому життi. Спiлкування з цiкавими людьми дозволить вам знайти джерело додаткового заробiтку. У вiвторок цiлеспрямованiсть i стараннiсть на роботi допоможуть досягти вiдмiнних результатiв. У середу женiть геть вiд себе тугу i сумнi думки. У суботу не розповiдайте оточуючим про свої успiхи i грандiознi плани, оскiльки це може стати причиною заздрощів.

БЛИЗНЮКИ
Зосередьтесь на роботi, вона принесе вам задоволення i прибуток. Проте i про вiдпочинок не забувайте. На вас чекає цiкава подорож у приємнiй компанiї. Ви одержите масу вражень, вiдчуєте розслаблення i спокiй. Намагайтесь бути бiльш толерантним до незначних недолiкiв оточуючих. Вас люблять i цiнують, повiрте у це. Обережнiше з бажанням бути надмiрно екстравагантними i прагненням усе змiнити.

РАК
Професiйна сфера зажадає вiд вас пильної уваги i безпосередньої участi. Для того, щоб утримувати контроль над ситуацiєю, вам знадобиться розсудливiсть i вмiння виконувати вчасно намiчену роботу. Важливо усмирити гординю i не сваритися з оточуючими. Вiвторок – сприятливий день для максимальної активностi на роботi i рiшучих дiй на любовному фронтi. Субота виявиться гарним днем для вiзиту до рiдних i сiмейного обiду.

ЛЕВ
Тиждень обiцяє бути насиченим подiями. Вашi плани втiлюватимуться в життя стрiмкими темпами. Покращають стосунки з оточуючими, будуть вирiшенi практично усi конфлiктнi ситуацiї. Можете розраховувати на пiдтримку i допомогу друзiв. I ви постарайтесь нiкому не вiдмовляти в допомозi i виконувати необхiдну роботу вчасно. I тодi можете розраховувати на успiх.

ДIВА
Цього тижня вiд вас будуть вимагатись органiзаторськi здiбностi i новi iдеї. Щоб досягти позитивного результату в дiловiй спiвпрацi, вам доведеться докласти максимум зусиль. Зате i винагородженi вони будуть вiдповiдно. Намагайтесь не вiдкладати справи на потiм, вирiшуйте їх вiдразу. Наприкiнцi тижня впевненiсть у власних силах допоможе розiбратися зi складнощами, так що не варто дозволяти собi впадати в смуток.

ТЕРЕЗИ
Трохи менше часу проводьте за комп`ютером, соцмережi не замiнять особистого спiлкування. У вiвторок не варто сумнiватися у власних силах, недовiрливiсть уже не раз пiдводила вас. Повiрте, цього разу ви зможете втiлити в життя свої задуми. Якщо хочете добре заробити, сачкувати не варто. Вихiднi бажано провести за мiстом.

СКОРПIОН
Цього тижня вас чекають яскравi i цiкавi подiї. Уловiть напрямок вiтру змiн, щоб максимально скористатися сприятливими можливостями. Будьте чеснi, i тодi жодні чутки не зможуть нашкодити вам. У вiвторок ви можете вiдчути, що накопиченi справи не терплять зволiкання. Чiтко сплануйте цей день: тодi вам вдасться зробити все, що необхiдно. Сфера особистого життя зараз важлива для вас, не бiйтеся зiзнатися в цьому собi i вашому обранцю.

СТРIЛЕЦЬ
Поставтесь зi всiєю увагою до нових знайомих i до їхнiх пропозицiй, вони можуть бути вигiдними. Середа – гарний день для того, щоб дiзнатися щось нове або почати вчитися. У четвер спробуйте стримувати емоцiї, уважно стежте за своїми словами i поведiнкою спiврозмовникiв. Можливо, таким чином ви уникнете неприємностей. У п`ятницю ви можете вiдчути в собi сплеск iнiцiативностi i заповзятливостi. Намагайтеся зловити момент i застосувати цi якостi з максимальною користю. У недiлю вiдпочиньте вiд справ.

КОЗЕРIГ
Настає сприятливий тиждень для встановлення корисних i вигiдних знайомств, пошуку додаткових заробiткiв. До речi, зараз той час, коли варто довiряти першому враженню про людей. У понедiлок будьте дуже уважнi до робочих справ: краще усе перевiрте, якщо не хочете потiм виправляти допущенi помилки. У середу не варто нiчого вирiшувати i з кимось розлучатися. У довгi вихiднi бажано вiдвiдати родичiв i з`їздити за мiсто.

ВОДОЛIЙ
Цього тижня не переоцiнюйте своєї значущостi, щоб не порушити реального балансу в колективi. Особливо велика небезпека зiпсувати вiдносини з колегами. Якщо знайдеться можливiсть вiдправитися в подорож, її неодмiнно потрібно використовувати. Поїздка виявиться корисною i захоплюючою. У середу проявiть усю свою дипломатичнiсть. У п`ятницю проявiть бiльше уваги i турботи до близьких людей. Недiлю краще провести на самотi, iнакше ви ризикуєте посваритися зi своїми друзями.

РИБИ
Намагайтесь не нервувати, ви не зможете встигнути все й вiдразу. Будьте простiшими: трохи менше роздумуйте над тим, хто i що може про вас сказати, налаштуйтесь на позитивнi емоцiї. Продумайте свої дiї до найдрiбнiших деталей – так вам буде простiше реалiзовувати великi плани. У вихiднi спiлкуйтеся з друзями i друзями друзiв, користуйтеся слушним для установлення контактiв моментом. Ну i, звичайно, вiдпочивайте, радiйте, веселiться.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин