Антиукраїнську символіку заборонено використовувати, нагадує керівник обласної поліції Полтавщини

 

Про це  Андрій Замахін написав у Фейсбуці.

Поліція Полтавщини продовжує працювати у посиленому режимі. Ми маємо достатньо сил і засобів, аби масові заходи 8-го та 9-го травня в регіоні пройшли безпечно.
До патрулювання населених пунктів області (з метою запобігання правопорушенням, попередження провокацій та будь-яких конфліктних ситуацій) будуть залучені понад 900 правоохоронців.
Закликаю громадян утриматися від провокацій і неправомірних дій, пов’язаних з використанням забороненої в Україні символіки!
Ми сподіваємося на Вашу максимальну підтримку під час забезпечення публічної безпеки при проведенні масових заходів. У разі виявлення підозрілих предметів чи осіб, які порушують чинне законодавство чи готуються до неправомірних дій, негайно інформуйте поліцію.
Застерігаю від використання антиукраїнської символіки чи проголошення антиукраїнських заяв. На будь-які провокації та протиправні дії поліція реагуватиме швидко та відповідно до вимог чинного законодавства!
Заздалегідь вдячні мешканцям та гостям Полтавщини за розуміння і підтримку. Будьте пильними, дотримайтесь правил особистої безпеки та поважайте одне одного.
Бажаю всім гарного відпочинку! Не забувайте, що у разі необхідності поліція завжди готова надати вам допомогу та захистити від протиправних посягань.

Все по темі: Антиукраїнська  заборонено  символіка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин