Кременчужани побували «Між життям і безсмертям»

6 травня у Міському палаці культури відбувся концерт «Між життям і безсмертям»  присвячений Дню пам`яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом.

За інформацією прес-служби міськради, ветеранів та територіальну громаду Кременчука з цими святами привітав  перший заступник міського голови Володимир Пелипенко. Він  зазначив, що український народ завжди пам’ятатиме  той  подвиг,  який здійснили  учасники ІІ Світововї війни у боротьбі із фашизмом.

Окрім цього, Володимир Пелипенко підкреслив, що молоде покоління українців є гідними нащадками своїх дідів і прадідів. Сьогодні українські військові знову змушені зі зброєю в руках захищати цілісність і незалежність України. Вони демонструють приклади беззавітного служіння Україні та її народу. Володимир Пелипенко побажав  ветеранам ІІ Світової і нинішнім захисникам Вітчизни  міцного здоров’я, щастя та довголіття.

Традиційним подарунком з нагоди великого свята – Дня Перемоги для всіх глядачів став концерт, підготовлений силами творчих колективів Міського палацу культури.

 

Все по темі: «Між життям і безсмертям»  концерт  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин