Невідомий «ентузіаст» знущається над собакою: кременчужан просять допомогти у пошуку тварини

Багато років в районі річкового порту живе хороша, добра собака Лілі. Стерилізована, щеплена, дуже ручна, багато людей її знають, люблять і годують. Але, на жаль, у Лілі є і таємний недоброзичливець.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє начальник відлову і утримання собак Марина Кожушку.

За її словами, протягом 4 років вже тричі Лілі пропадала зі свого звичного місця проживання, і співробітники Спецсервісу або опікуни знаходили нещасну собаку в різних віддалених частинах міста.

Останній раз (2 місяці тому) перелякану, виснажену Лілі знайшли в Крюкові. Її повернули, вигодували і наділи гарниий ошийник. Хто таким чином знущається над собакою і завозить її в далекі райони Кременчука, залишається загадкою.

«Ми сподіваємося, що коли-небудь це з’ясується і цей «ентузіаст» почує в свою адресу багато «приємних» слів від людей, які так люблять і переживають за Лілі. Від себе особисто додам, що собака не агресивна, ніяких проблем жителям району не доставляє, скарг на її поведінку в Спецсервіс ніколи не надходило», – пише Марина Кожушко.

5 травня собака знову зникла. Її опікуни та небайдужі люди розшукують свою улюбленицю і просять допомоги у всіх кременчужан.

Містян просять придивитися до фотографії і якщо десь вдасться побачити цю чарівну собаку, то повідомити про її місцезнаходження за номерами:

096 183 49 91 – Лариса, опікун

067 203 21 97 – черговий телефон, Спецсервіс.

Все по темі: знущання над собакою  Кременчук  пошук тварини 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
12 Грудня, 2019 Четвер
11 Грудня, 2019 Середа
більше новин