Пам’ять про них житиме вічно: кременчужани вклонилися могилам героїв

Дорога пам’яті також пролягла місцями захоронення кременчужан-учасників АТО та Героя України Ігоря Сердюка, які в  наші часи загинули  за волю України.  

8 травня, в День пам’яті та примирення та  напередодні Дня Перемоги,  представники ветеранських організацій, учасники АТО,  керівники міста вклонилися могилам героїв, які захистили нашу землю від нацизму та відстоюють її цілісність зараз на сході України.

За інформаціє. Пресс-служби міськради, Кременчук у далекі роки Другої світової війни був окупований  фашистським загарбником і перебував під владою нацистів. Історія  нашого міста 1941-1943 років буквально пронизана героїчним супротивом і подвигами борців із Вермахтом. У місцях, де в окупаційний період проходили жорстокі  бої з нацистами, де були закатовані тисячі мирних жителів, сьогодні височіють обеліски братських могил і пам’ятників, яким вклоняються онуки та правнуки переможців Другої світової війни.

Цього дня на знак  увічнення подвигу героїв, які поклали своє життя в битві з нацизмом,   пролунали залпи військового салюту. Оберемки живих квітів від вдячних нащадків були покладені до пам’ятників і меморіальних місць, пов’язаних з героїчним минулим Кременчука. Делегації відвідали братську могилу  Крюківського кладовища;  побували біля пам’ятного знаку лейтенанту Георгію Рязанцеву, чий військовий підрозділ восени 1943 року одним із перших вступив в окупований Кременчук і вів запеклі бої за його визволення; вшанували пам’ять героїв Другої Світової війни, які лежать у братських могилах  на Новоміському  та Староревівському кладовищах. У цей  день дорога пам’яті також пролягла місцями захоронення кременчужан-учасників АТО та Героя України Ігоря Сердюка, які в  наші часи загинули  за волю України.

 

Все по темі: вшанування пам'яті  Кременчук  могили героїв 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин