У Кременчука може з’явитися ізраїльське місто-побратим із спільною історією

Рішон-ле-Ціон був заснований 31 липня 1882 року 17 сім’ями вихідців з Харкова та Кременчука.

Рішон-ле-Ціон – ізраїльське місто-партнер, яке може стати містом-побратимом Кременчука. Адже як виявляється наші міста об’єднує спільна історія.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» написав директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник.

Рішон-ле-Ціон був заснований 31 липня 1882 року 17 сім’ями вихідців з Харкова та Кременчука. Багато кременчужан внесли помітну роль в історію Рішон-ле-Ціона. Іменами цих людей названо вулиці і проспекти ізраїльського міста. І сьогодні існують тісні родинні зв’язки між кременчужанами і жителями Рішон-ле-Ціона. Сьогодні є наміри розвивати співпрацю в питаннях охорони здоров’я, освіти, муніципальної безпеки, розвитку IT-технологій, в сфері бізнесу.

«Упевнений, що українські та ізраїльські історики зацікавляться питаннями історії співпраці двох міст, роллю кременчужан у створенні і розвитку Рішон-ле-Ціона. В ізраїльському місті активно розвивається спорт, наприклад, дзюдо. Це також тема для співпраці. Ізраїльтяни мають досягнення в різних галузях міського господарства. Нам цей досвід дуже потрібен. Кременчук – відкрите місто!

У Кременчука також чимало прекрасних напрацювань і досягнень. Ось теми для обміну та спільних напрацювань. Прекрасно, що мер Кременчука Віталій Малецький запросив відвідати наше місто представників Рішон-ле-Ціона. Особисто я чекаю дуже багато від візиту наших гостей. Ласкаво просимо», – пише Андрій Мельник.

Все по темі: ізраїльське місто-побратим  Кременчук  Рішон-ле-Ціон 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин