Які види послуг надає Кременчуцький центр зайнятості

Роботодавці є найважливішими партнерами служби зайнятості у реалізації державної політики зайнятості населення. Саме роботодавець створює нові робочі місця, наповнює державну скарбницю, допомагає державі забезпечувати соціальні гарантії для населення шляхом сплати страхових внесків, зокрема до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Чим же зможе допомогти служба зайнятості підприємствам, які вже існують певний час в умовах ринкової економіки, а також тим, які тільки-но стають на шлях розвитку?

Для покращення співпраці з роботодавцями міста в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості створено відділ взаємодії з роботодавцями, який має на меті надання всіх видів соціальних послуг, забезпечення роботодавців інформацією про тих, хто шукає роботу, та професійний склад незайнятих громадян, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості надає такі види послуг, які надаються роботодавцям набезкоштовній основі:

Підбір персоналу: «Кадри вирішують все». Це гасло не втратило своєї актуальності й сьогодні. Вдало підібрана команда великого чи малого підприємства, організації, установи допомагає реалізувати найсміливіші плани та проекти, і навпаки, випадкові люди, прийняті на роботу, можуть швидко довести до краху навіть успішну фірму. Тому при підборі претендентів на вільні робочі місця чи вакантні посади рекомендуємо звернутися до центру зайнятості. Ми запропонуємо широкий вибір послуг з підбору потрібних працівників. У стислий термін будуть відібрані претенденти, котрі найбільше відповідають потрібним кваліфікаційним вимогам.

Професійна орієнтація. Для кожного керівника завжди є актуальним питання дієздатності його колективу. Від правильного підбору колег, однодумців, їх уміння злагоджено працювати, залежить ефективність роботи підприємства. Сучасна ситуація на ринку праці призводить до того, що охочих влаштуватися на роботу буде все більше. Щоб уникнути помилок під час підбору персоналу, пропонуємо керівникам звертатися до спеціаліста-профконсультанта центру зайнятості. Провівши діагностичне обстеження, він зможе виявити професійні, ділові та особисті якості претендентів на робочі місця з урахуванням конкретних вимог та побажань роботодавців.

Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості для потреб роботодавців. Одним із основних напрямів діяльності центру зайнятості є організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян. Професійне навчання фахівців з числа безробітних проводиться відповідно до потреб місцевого ринку праці. На замовлення роботодавця на підставі угоди, за рахунок коштів Фонду, служба зайнятості організовує підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації громадян за тими спеціальностями, в яких є потреба. До послуг роботодавця пропонується і підвищення кваліфікації безробітних за робітничими професіями. Одним із різновидів підвищення кваліфікації є стажування, яке може проводитися безпосередньо на робочому місці. Матеріальна допомога слухачам у період професійної підготовки та стажування здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Компенсування фактичних витрат при сплаті єдиного внеску. Одним із видів соціальних послуг є компенсування фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, протягом одного року при працевлаштуванні безробітних строком не менш ніж на два роки на нові робочі місця.

Тимчасова зайнятість. Перспективним напрямком взаємовигідної співпраці центру зайнятості з підприємствами, установами та організаціями міста є організація оплачуваних громадських робіт. Громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах. Безробітним, які виявили бажання взяти участь в оплачуваних громадських роботах, служба зайнятості видає направлення на підприємство, де з ними укладається тимчасовий трудовий договір.

Для вдосконалення взаємодії з роботодавцями служба зайнятості розвиває нові напрями та форми послуг. За більш детальною інформацією просимо звертатися до Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості за адресою: проїзд Арсенальний,1  або за телефонами: (0536) 758823, 758824, 758836.

Посилання на сторінку у Фейсбуці:

www.facebook.com/Кременчуцький-міськрайонний-центр-зайнятості-668044736659523/

Інформація Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості

Все по темі: види послуг  Кременчуцький центр зайнятості  які можна отримати 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин