Кременчужани вшанували пам’ять полеглих у боротьбі з нацизмом

Сьогодні, 9 травня вся Україна і Кременчук, зокрема, відзначає 74-річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційно кременчуцька громада зібралася біля меморіалу «Вічно живим», аби вшанувати пам’ять полеглих та привітати ветеранів.

На урочистий захід завітав народний депутат України Юрій Шаповалов, мер міста Віталій Малецький зі своїми заступниками, депутати обласної та міської ради, ветерани…

Перед початком урочистостей мер міста та народний депутат особисто обійшли ряди ветеранів, поспілкувавшись з ними та виразивши кожному слова вдячності та подяку за їх життєвий подвиг.

Під час заходу пролунали згадки про безсмертні подвиги кременчужан. До меморіальної стели було покладено вінок слави від народного депутата, міського голови, депутатів та ветеранів.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, а на знак безсмертя їх подвигу були дані залпи військового салюту.

У свою чергу бійці військових підрозділів Кременчука та курсанти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшлися урочистим маршем перед меморіалом «Вічно живим».

До підніжжя «Вічного вогню» було покладено оберемки живих квітів у знак подяки за вічний подвиг героїв.

Варто зауважити, що містяни не поспішали розходитися після завершення урочистостей, навіть не зважаючи на погіршення погодних умов. Квіти продовжують нести, вклоняючись безсмертному подвигу наших захисників.

 

Все по темі: День перемоги у боротьбі з нацизмом  Кременчук  святкові заходи 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин