Кременчуцьких медсестер привітали зі святом

Урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня медичної сестри відбулися в палаці культури «Кредмаш».

Привітали сестер милосердя керівник управління охорони здоров’я Максим Середа, голова профспілки медичних працівників Олександр Скутін, колеги-медики.

Головний медик Кременчука наголосив, що медсестринство є складовою галузі охорони здоров’я, одна з найважливіших частин загальної медичної практики. Його було створено за рішенням Товариства кременчуцьких лікарів у 1897 році. Максим Середа підкреслив, що медичні сестри – незамінні співробітники у білих халатах, які професійно асистують хірургам на операціях, активно допомагають лікарям вести амбулаторний прийом, виконують приписи фахівців по догляду за пацієнтами тощо. Наразі в закладах охорони здоров’я Кременчука працює понад 2 тис. медпрацівників середньої ланки, з них, майже половина мають вищу кваліфікаційну категорію.

Від імені міського голови Віталія Малецького керівник медичної галузі висловив слова щирої вдячності сестрам милосердя за відданість професії, добрі серця та гуманне ставлення до хворих пацієнтів. За високий фаховий рівень на урочистому заході найкращим представницям середньої медичної галузі були вручені почесні відзнаки різних рівнів.

Святковим дарунком для них став концерт, підготовлений силами студентських самодіяльних колективів міста.

Все по темі: Кременчук  медсестри  свято 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин