Астрологiчний прогноз на 13-19 травня

ОВЕН
Цього тижня не варто здiйснювати героїчних вчинкiв. Не оцiнять. Краще спробуйте впоратися з дрiбними проблемами, що накопичилися. Вже у понедiлок на вас загрожує наплинути потiк зустрiчей, дзвiнкiв i паперової роботи, вiрогiдний i додатковий клопiт, пов`язаний із органiзацiйними заходами. У п`ятницю побоюйтеся плутанини в справах i складнощiв в особистому життi.

ТЕЛЕЦЬ
Пора замислитися про професiйне зростання i змiцнення вашого авторитету. Небажано вiдмовлятися вiд пропозицiй чомусь повчитися. Лiнь, недбалiсть i неуважнiсть – це не те, що ви зараз можете собi дозволити. У четвер i п`ятницю контролюйте свої емоцiї, не провокуйте конфлiктнi ситуацiї. У вихiднi подумайте про конструктивнi змiни в будинку i в сiм`ї.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня обсяги роботи можуть зрости, але ви впораєтеся, тому що вам подобається те, що ви робите. До того ж у вас є надiйний тил – ваша кохана людина радує вас i дає вiдчуття захищеностi. У середу краще пливти за течiєю i не форсувати подiї. Наприкiнцi тижня близькi люди нарештi зрозумiють, хто в будинку справжнiй господар, i слухатимуться вас практично у всьому.

РАК
Цього тижня вашi спроби вiдокремитися вiд навколишнього свiту або хоча б усамiтнитися на певний час вiд людей навколо не призведуть до бажаного результату. Вам доведеться багато спiлкуватися. Утiм, є шанс зав`язати потрiбне знайомство. Вашi знання будуть затребуванi, а гумор доречний. Можливе оволодiння новими професiйними знаннями i навиками. Не берiть на себе великий об`єм роботи. Наприкiнцi тижня можуть вiдбутися подiї, якi дозволять вам знайти новi можливостi i перспективи.

ЛЕВ
Хороший тиждень для прогулянок, початку подорожей, знайомства з новими людьми i рiзноманiтними областями знань. Проявiть такi якостi як рiшучiсть i активнiсть, i вони не залишаться непомiченими. Але надавайте пiдтримку тiльки тим, хто для вас дiйсно важливий i цiкавий, спробуйте не витрачати марно час i сили. Iнакше маячня i клопiт поглинуть вас. Намагайтесь бути уважними i поблажливими до близьких людей, пробачте їм їхнi маленькi недолiки i слабкостi, i не ображайте їх. Дозвольте собi вiдпочити у вихiднi.

ДIВА
Цього тижня добре не тiльки складати плани на майбутнє, але й потихеньку починати їх реалiзовувати. При цьому не варто змiнювати свою точку зору кому-небудь на догоду, оскiльки цим ви можете пiдiрвати свiй авторитет. У четвер не виключенi хвилювання i стреси. Не пiддавайтесь негативним емоцiям. Намагайтесь важливi переговори провести у п`ятницю. У недiлю вiдвiдайте друзiв або запросiть їх у гостi.

ТЕРЕЗИ
На початку тижня не починайте нiчого нового, а просто приведiть до ладу все старе, позбавтеся поганих думок про людей i життя у цiлому. Намагайтесь не втрачати самоконтроль i не кривдити iнших, iнакше вам пригадають старi образи. Живiть скромно, але зi смаком. Намагайтесь трохи менше розповiдати про свої плани, оскiльки доброзичливцi щиро захочуть допомогти, але можуть зiпсувати всю справу. Упевненiсть у своїх силах i вiдсутнiсть поспiху – ось запорука успiху.

СКОРПIОН
Зiрки рекомендують утiлювати в життя свої мрiї i бажання. Все у ваших руках. Настає час продемонструвати давно приховуванi таланти, вами захоплюватимуться, у вас закохаються. У вас зараз вельми успiшний i плiдний перiод. У суботу не варто бурхливо реагувати на незначнi, але об`єктивнi зауваження з боку близьких людей. У недiлю не бiйтеся зiзнатись у своїх почуттях.

СТРIЛЕЦЬ
Вiдчуття невпевненостi заважатиме вам зосередитися на роботi. Повiрте, у вас бiльше сил i знань, нiж ви думаєте. Починаючи з середи, вас чекає успiх у справах i прибуток. Навiть у бiльш нiж незвичних ситуацiях ви безпомилково вгадаєте правильну лiнiю поведiнки. Наприкiнцi тижня посеред загального неспокою i маячні ви пiдноситиметесь, подiбно до непохитної скелi, ваше спiвчуття i оптимiзм допоможуть багатьом. Тiльки узгоджуйте свої плани з близькими людьми.

КОЗЕРIГ
Удалий тиждень для пiдвищення енергетичного потенцiалу i змiцнення власного здоров`я. Нинi ви можете розкрити свої здiбностi i яскраво i талановито проявити свою натуру. Ви заслужите похвалу i одержите вигiдну пропозицiю. Ви вiдчуєте прилив сил i активностi, i тому упораєтеся з будь-якою роботою, за яку вiзьметесь. Єдине, вiд чого варто утриматись, то це вiд участi в iнтригах i конфлiктах. Недiля – прекрасний день для руйнування всього непотрiбного i застарiлого i створення нового.

ВОДОЛIЙ
Зiрки будуть на вашому боцi, якщо ви будете уважнi i працелюбнi. Завоюйте довiру начальства, i перед вами вiдкриються новi можливостi, доведiть свою надiйнiсть. А ось легковажне ставлення до роботи, запiзнення i брехню вам не пробачать. Не забувайте про домашнi справи i проблеми, що накопичилися. Можливi розбiжностi з дiтьми, якi, утiм, легко залагодити, якщо все обговорити.

РИБИ
Цього тижня вiд вас буде вимагатись вiдповiдальнiсть i рiшучiсть. На роботi проявiть обережнiсть, хай про вашi успiхи поки що не знають колеги, iнакше це може створити певну проблему у ваших вiдносинах. Сконцентруйтесь на головнiй метi, сил для її реалiзацiї у вас повинно вистачити. Щоправда, дорога до успiху може виявитись крутою i звивистою. У суботу бажано вирушити на пiкнiк, у похiд, в поїздку або на екскурсiю.

Все по темі: астропроноз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин