Яблука: користь і шкода

Яблуко є одним із найпопулярніших у світі фруктів. Тим не менш, при певних хворобах вживання яблук необхідно зменшити, а то й зовсім припинити. До того ж користь яблук для здоров’я може значно різнитися у різних сортів. Коли, як і які яблука потрібно їсти для збереження і відновлення здоров’я свого організму?

Які вибрати яблука?

Колір стиглого яблука означає наявність у ньому певних пігментів. Крім того, користь яблука безпосередньо пов’язана з цим пігментом, і говорить про різну концентрацію інших речовин, характерною для кожного різновиду.

Зелені яблука. Більшістю фахівців із дієтології найбільш корисними вважаються саме зелені яблука. У першу чергу, це обумовлено тим, що плоди зеленого кольору легше сприймаються будь-яким організмом і набагато рідше за інших (жовтих, червоних, чорних) викликають специфічні алергічні реакції. Тому дітям потрібно давати яблука зелених сортів, які, до того ж, містять більше яблучної кислоти, що сприяє травленню. Науково доведено, що у зелених яблуках більше аскорбінової кислоти і вони мають більш низький, у порівнянні із червоними і жовтими, глікемічний індекс. Це означає, що після їх вживання рівень глюкози в крові підвищується повільніше, тому в дієтах для діабетиків і пацієнтів із патологіями серцево-судинної системи обов’язково вказується: вживати тільки яблука зелених сортів.
Червоні яблука. Яблука червоних сортів знамениті своєю естетичною красою, їх найчастіше використовують у різних рекламах, хоча за змістом корисних речовин краще вживати зелені. У червоних яблуках, найчастіше, менше кислоти (а значить, вони важчі для шлунка) і більше цукрів (що робить їх небезпечними для діабетиків і підвищує ризик появи карієсу у дітей).
Жовті яблука. Плоди жовтих сортів значно відрізняються за смаком від двох попередніх. Одні із найпопулярніших жовтих яблук сорту Голден подобаються далеко не усім, адже містять більше пектину, але менше сполук заліза. Хоча концентрацію сполук заліза краще перевіряти самостійно шляхом спостереження за окисленням після надрізу м’якоті. Таким нехитрим практичним методом можна побачити різницю щодо наповненості залізом навіть у яблук з одного і того ж дерева. Жовті яблука також зцілюють печінку і сприяють виведенню жовчі.

Користь яблук

Свіжий, щойно зірваний із дерева плод, містить безліч корисних речовин, необхідних організму для нормальної, здорової життєдіяльності. Головні і особливо необхідні серед них – це вітаміни-ретинол, набір різних бета-каротинів і аскорбінова кислота.

Через крихкість вітаміну С, який руйнується при тривалому зберіганні, подрібненні або термічній обробці плоду, рекомендується їсти яблука сирими. Кількість аскорбінової кислоти в яблуках визначається їх зрілістю, сортом і умовами, в яких виростає саме дерево, тому можливі значні коливання цього показника (в одних яблуках може бути у 3-5 разів більше, ніж у інших).

Присутність ще однієї категорії складних органічних сполук, корисних для організму – пектинів – забезпечує яблуку низький глікемічний індекс, хоча, як уже згадувалося, у зелених плодів він нижчий, ніж у червоних та жовтих.
Але на цьому користь не закінчується. Яблука містять денну норму флавоноїдів, які відіграють значну роль у метаболізмі і потрапляють у наш організм тільки з рослинною їжею. Вони змінюють активність деяких ферментів, що сповільнюють синтез сечової і прискорюють катаболізм мурашиної кислоти. Це покращує стан пацієнтів з подагрою, ревматизмом, екземою і іншими шкірними і суглобовими хворобами.

Яблуками приємно вгамовувати спрагу, адже у середньому ці плоди містять 87% чистої води. Найважливіші для життєдіяльності речовини – жири, білки та вуглеводи – складають 0,4, 0,4, і 11% яблука. Окремо вважаються харчові волокна або клітковина – їх у м’якоті і шкірці лише шість десятих відсотки. Цілий відсоток маси яблука віддається пектинам, і 0,8 м – зольним з’єднанням. Яблука належать до низькокалорійної їжі, оскільки у середньому 100 г яблука містить лише 47 ккал.

Користь шкірки і насіння яблук

Велика частина вищезгаданих речовин сконцентрована у шкірці та м’якоті під нею, тому яблука потрібно їсти зі шкіркою.

Хоча це стосується тільки плодів, вирощених в екологічно чистих умовах. Навіть «чисті» садові фрукти для тривалого транспортування покривають дифенилом (заборонені в країнах Євросоюзу та США засобом, визнаним канцерогеном). Тому всі магазинні яблука рекомендують не тільки мити, але і очищувати від шкірки. Тим більше шкурка у яблук, вирощених на хімікатах, стає джерелом цих хімікатів, тому її обов’язково потрібно зчищати.
Крім шкірки, користь несуть також насіння яблук, адже мають у складі масу активних незамінних компонентів, завдяки яким зупиняється розвиток ракових клітин і запобігається переродження доброякісних пухлин у онкологічні. Також яблучні насіння багаті йодом, гостру недостатність якого відчуває кожен житель великих міст.
Ще одна специфічна речовина, знайдена в кісточках яблук, – отруйний глюкозид амігдалин, який є протираковим вітаміном B17. У помірних дозах приносить користь, у великих – отруйний.

Шкода яблук

На сьогоднішній день яблучна дієта залишається досить популярною, адже з її допомогою досягають значних результатів у плані схуднення. Тим не менш, постійне вживання одного і того ж продукту може негативно відбитися на стані організму, адже він недоотримує значної кількості корисних і потрібних речовин, а якісь отримує понад норми.

Наприклад, яблука містять невеликий відсоток грубої клітковини, але у випадку яблучної монодієти організм отримує її занадто багато. Як наслідок – загострюються коліти, виразкові симптоми і гастрит. Велика кількість фруктових кислот, одержуваних щодня, провокує запуск запальних процесів у жовчному міхурі.

Також яблука шкідливі не тільки фруктовими кислотами, але й різними цукрами, а плоди червоних сортів містять їх набагато більше, ніж це корисно. Це поєднання згубно впливає на зубну емаль, а її витончення провокує чутливість зубів і збільшує ризик усіх стоматологічних захворювань.
Солодкі яблука червоних і жовтих сортів заборонено вживати діабетикам, адже вони мають дуже високий глікемічний індекс. Цю ж небезпеку несе в собі яблучний сік, будь він свіжовичавлений або фабричний. Крім того, занадто часте вживання яблучного соку сприяє швидкому розчиненню зубної емалі, через що можуть почати кришитися зуби і розвитися їх гіперчутливість.

І останнє, в чому полягає шкода яблук, – це паразити. На яблуках після тривалих досліджень виявили яйця тварин, що провокують і гельмінтози, і аскаридози, і нематодози. І хоча це стосується усіх фруктів і овочів, яблука, як найпопулярніший фрукт, потрібно особливо ретельно відмивати перед вживанням проточною водою.

Шкода насіння яблук

Багато говорять тільки про позитивний вплив насіння яблуні, тоді як синильна кислота, що міститься в них, є далеко не корисним компонентом, для нейтралізації якого організму потрібні додаткові ресурси печінки. Тому всі говорять про умовне, але досить вірне обмеження у 5 насіннячок на день, щоб не спровокувати інтоксикацію.

Яблука при гастриті

Яблука можна включати в раціон хворих із гастритом підвищеної кислотності, але у період загострення слід віддавати перевагу солодким сортам у запеченому вигляді. Кислі яблука зелених сортів при гастриті корисно вживати в натертому вигляді натщесерце вранці, поєднуючи зі спеціальною дієтою, яка виключає солодку, жирну і гостру їжу, свіжий хліб і інші продукти, що провокують роздратування кишечника. Застосування яблук у лікувальних цілях при гастриті проводиться курсами – перший місяць їх потрібно їсти щодня у свіжому вигляді вранці, у другий місяць достатньо трьох разів на тиждень. У періоди загострення рекомендується два тижні їсти яблука тільки у запеченому вигляді без цукру.
Яблука краще не їсти на ніч – вони стимулюють секрецію шлункового соку, підвищують апетит і сприяють підвищеному газоутворенню, що не поєднується з нормальним сном.

Чи є в яблуках залізо?

Яблука багаті залізом, тому їх можна включити в дієту для підвищення рівня гемоглобіну в крові – 100 грам яблук містить 2,2 мг заліза, а крім того – рутин, вітамін C і фолієву кислоту, завдяки чому залізо краще засвоюється. Більший вміст заліза в яблуках кислих сортів, візуально визначити таке яблуко можна за терпким смаком і швидким потемнінням на місці розрізу або укусу плода. М’якоть яблука стає коричневою через окислення заліза – ці яблука найкорисніші для людей із недокрів’ям і ламкими кровоносними судинами.

Все по темі: корисні поражи  поради  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин