Близько 50 сімей Кременчука взяли участь у родинному святі

За участь у заході кожна родина отримала Диплом від управління у справах  сімей та дітей і подарунок.

У Кременчуці11 травня з нагоди Дня родини і Дня матері у парку культури та відпочинку «Придніпровський» з метою популяризації сімейного відпочинку  відбулося сімейне свято «Родинне коло єднає всіх навколо».

Традиційно святкування проходило у парку культури та відпочинку «Придніпровський».

Цього року День сімейного відпочинку  проходив під гаслом  – «Родинне коло єднає всіх навколо». Участь у заході взяли 50 сімей, близько 100 дітей. Вони мали можливість взяти участь у цікавому розважальному та пізнавальному квесті.

Учасників заходу привітав начальник управління у справах сімей та дітей Андрій Макаров.  Він побажав всім кременчуцьким родинам щастя, здоров’я, добра та  гарно відпочити та насолодитися організованим для них святом.

Поділившись на  команди  батьки разом з дітьми відвідали різні локації, де на них чекали чудові  розваги та конкурси, підготовлені працівниками Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

Після завершення квесту всі родини зібралися на майданчику біля  головної сцени парку «Придніпровський», де кращі дитячі творчі колективи міста підготували для них концертну програму. За участь у заході кожна родина отримала Диплом від управління у справах  сімей та дітей та подарунок.

 

Все по темі: «Родинне коло єднає всіх навколо»  Кременчук  родинне свято 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин