У Кременчуці пройшов показ українських національних костюмів Слобожанщини

Після показу матерів та дружин загиблих воїнів привітали зі святом Матері та вручили їм квіти й солодкі подарунки.

11 травня у парку «Придніпровський» у рамках розважально-святкової програми «Родинне коло єднає всіх навколо», що проводилася з нагоди Дня матері та Дня сім’ї, відбувся показ українських національних костюмів східної України.

За інформацією прес-служби міськради, костюми для дефіле із колекції «Генетичний код Бахмута» надала Світлана Кравченко – народна майстриня творчої майстерні «Оберіг» із міста Бахмут Донецької області. Унікальні костюми – «українські строї», які колись носили жінки Слобожанщини, є, за словами пані Світлани, доказом того, що Донеччина – це українська земля і на ній збереглися українські традиції.

Матері, дружини та донька загиблих (померлих) учасників АТО та учасниця бойових дій на Сході України (Шевченко Валентина Дмитрівна, Носенко Валентина Іванівна, Пугачова Тетяна Олексіївна, Покладова Анна Мартіянівна, Андрусенко Майя Миколаївна, Вашура Ганна Іванівна, Шаповал Наталя Олександрівна, Ткаченко Віталіна Мирославівна, Усс Світлана Василівна, Самойленко Катерина Вікторівна, Ялова Тетяна Леонідівна) одягли й продемонстрували костюми як символ того, що їхні рідні віддали своє життя за єдину й неподільну Україну.

Після демонстрації костюмів голова громадської організації «Об’єднання учасників та ветеранів АТО Кременчука» Володимир Махоркін привітав матерів та дружин загиблих воїнів зі святом Матері та вручив їм квіти й солодкі подарунки.

 

Все по темі: Кременчук  оказ  українських національних костюмів Слобожанщини 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин