У Полтаві транспортний колапс – страйкують маршрутники.  Полтавці закликають відкликати ліцензії у страйкарів

Приватні перевізники Полтави не виходять на маршрути, вимагаючи підвищити вартість проїзду  хоча б до 6 гривень. У міській раді протягом двох днів обговорювали питання стану пасажироперевезень в місті. До діалогу приєдналися представники міської влади та перевізників.

Депутат міської ради Володимир Корчака зауважив, що проблема громадського транспорту в Полтаві набуває все більших обертів, і найбільше від цього страждають полтавчани, особливо ті, які живуть у віддалених мікрорайонах міста.

Вислухали під час засідання комісії і представників перевізників. Вони відзначають: в такому режимі працювати більше не можуть, доводиться навіть розпродавати свій автопарк.

Заступник міського голови Олексій Чепурко звернувся до членів комісії:

  • Всі можливості переконати перевізників вичерпані. Слово за вами, шановні депутати. Тільки ви своїм голосуванням зможете вирішити проблему – врятувати Полтаву від транспортного колапсу, від якого будуть страждати тисячі полтавців.

 

У роботі постійної комісії оголосили перерву. Так, продовження засідання комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму відбудеться 15 травня о 9:00.

 

Полтавці закликають відкликати ліцензії у страйкуючих перевізників

 

На сайті міськради Полтави зареєстровано нову петиція. Її автор – Андрій Шаповал – закликає міську владу відкликати ліцензії у страйкуючих приватних перевізників.

«Вони вимагають підвищення тарифів на перевезення, а якість її залишає бажати кращого. Навіть під час звичайного дощу машини просто протікають. Я пропоную вам відкликати ліцензії на перевезення пасажирів, бо маршрутники не виконують умови договору. І підняти питання на сесії міської ради про розвиток комунального транспорту», – йдеться в тексті петиції.

Щоб петицію розглянула міськрада, вона повинна набрати 250 голосів за 60 днів.

Все по темі: колапс  маршрутники  Полтава  страйк  Транспортний 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин