Мер Кременчука зустрівся із професійним складом іноземних університетів

Метою їх візиту є підписання Меморандуму про співпрацю з КНУ ім. М. Остроградського.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зустрівся з делегаціям  із Університету Матея Бела у місті Банська Бистриця (Словаччина) та Вільнюської Колегії/Університету прикладних наук (VIKO), які перебувають в нашому місті з офіційним візитом.

Вітаючи представників наукової спільноти Кременчука, Словаччини та Литви, міський голова Віталій Малецький підкреслив, що в розвитку нашого міста  відіграє велику роль Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського. Цей заклад вищої освіти упродовж кількох десятиліть   є одним із основних постачальників кваліфікованих кадрів для підприємств, організацій, установ,  сфери бізнесу Кременчука, Полтавської області. Він постійно розвивається, орієнтуючись на кадрові потреби підприємств  внутрішнього та зовнішнього ринків, на новітні напрямки розвитку науково-технічного прогресу.

Керівник міста підкреслив, що наразі в закладах вищої та середньої освіти Кременчука на стадії реалізації перебувають чимало проектів у частині обміну між студентами, підвищення рівня професійної  кваліфікації  педагогічного та викладацького складів.  Цей гарний та взаємовигідний партнерський досвід, який дозволяє учасникам навчального процесу різних країн поглибити свої знання за рахунок ознайомлення новими методиками та практиками, знайти робочі місця з гідною заробітною платою тощо.

Разом із тим, Віталій Малецький підкреслив, що в ідеалі хотілось би, щоб кременчуцькі студенти та молоді спеціалісти застосовували перейнятий  іноземний досвід на підприємствах, організаціях, установах Кременчука, розвивали економіку України.

У рамках зустрічі керівник міста зробив коротку презентацію економічного потенціалу потужних промислових підприємств Кременчука, проектів, реалізованих в сфері транспортних перевезень і енергетики тощо.

Головною метою візиту делегацій іноземних університетів до Кременчука є підписання Меморандуму про співпрацю з КНУ ім. М. Остроградського. Тож на офіційній зустрічі науковці Університету Матея Бела у місті Банська Бистриця (Словаччина) та Вільнюської Колегії/Університету прикладних наук (VIKO) та Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського висловили надію, що підписання цього документу дасть потужній поштовх для плідної партнерської діяльності.

 

Все по темі: делегація іноземних університетів  Кременчук  підписаня Меморандуму 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин