Кременчужан кличуть поринути у світ традицій

Початок о 15:00 год.

16 травня, о 15-00 у рамках загальносистемного конкурсу «Від джерел народних», відділ абонементу Центральної міської бібліотеки Кременчука презентує етно- проект «Життя як будень, життя як свято».

Про це повідомляє Відділ абонементу ЦМБ місті Кременчук на сторінці  в «Фейсбук».

«Ми пропонуємо Вам забути на годинку хто Ви є тут і зараз, щоб перейнятись історією вашого коріння. Це буде своєрідна подорож у часі: але вона відбудеться без особливих пристроїв. Лише за допомогою співочих голосів, рідних серцю віршів і головного елементу занурення – кліпів «Наречена» і «Колискова. Святкова фотозона відтворює побут української родини 19 століття, тому якщо ви будете вдягнуті у вишиванку, можете зробити автентичні знімки на добру пам’ять», – йдеться в повідомленні.

Кременчужан, гостей міста та всіх бажаючих стати частиною відтвореного у оригіналі народного свята.

«Поринути у світ традицій – це не примха і не туга за минулим. Це необхідність знайти відповіді: як зберегти свою єдність з природніми ритмами, які відповідають внутрішнім потребам. Наші предки жили у гармонії з природою і упорядковували своє життя її циклам. Саме традиції, які зберігаються в історії нашого спільного минулого, стають цим надійним корінням, що з’єднує нас із землею. Завдяки їм, ми знаходимо дієві рецепти природного лікування, спілкування з духами, справляння свят, заручин, весіль», – зазначають організатори.

Адреса: відділ абонементу ЦМБ, вул. Соборна 11.

 

Все по темі: Кременчук  світ традицій  Центральна міська бібліотека 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин