Секретар Полтавської міськради порадив перевізникам “іти у ср*ку”

5 травня у Полтавській міськраді перевізники знову відмовилися виходити на маршрути і просять підвищити вартість проїзду до 6 грн.

Про це журналістам і представникам влади заявив голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко.

Водії не виходять на маршрути з 11 травня. Містом їздять кілька комунальних автобусів і тролейбусів.

“Я — перевізник Полтавським районом і областю. Якщо хочете, аби я вийшов працювати містом, дайте ті умови, які зацікавлять. І так вважає кожен наш перевізник”, – прокоментував Лупаєнко.

Голова Асоціації зауважив, що перевізники готові виїхати завтра на маршрути за кількох умов.

Вимагають підвищити вартість проїзду на 1 грн: маршрутки та автобуси – 5 грн, тролейбуси – 3 грн.

Протягом 2 місяців знову підвищити ціну до 6 грн.

Це, на переконання приватних перевізників, мінімальна вартість проїзду. І відшкодувати їм 5 млн грн за перевезення пільгових категорій населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавські перевізники не прийшли на розмову із Олександром Шамотою

“Ми розуміємо складність ситуації, яка зараз у місті. І готові віддати свій голос на підтримку підвищення вартості проїзду. Але хочемо, щоб перевізники пішли нам назустріч і підписали Меморандум. Там немає нічого складного”, – прокоментував член партії СДПУ(о) Юрій Синяк.

У Меморандумі, з яким ще 14 травня встигла ознайомитися Асоціація перевізників, перераховані правила поведінки для водіїв. Водії відмовилася від цього документу.

Оголосили перерву у засіданні комісії, питання страйку і вартості проїзду лишається відкритим. Про дату і час нового засідання комісії повідомлять згодом.

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота вчора, 14 травня, відреагував на додаткові вимоги перевізників дописом у Facebook:

“Спочатку їм достатньо просто 5 гривень за проїзд. Потім вимагають у липні підвищення на 6 гривень. І додаткові 5 млн компенсації за місяць, в якому вони страйкували і не возили пільговиків. Для мене такі вимоги неприйнятні! Як говорив майбутній президент: ідіть у ср*ку!” – написав Шамота.

Із 11 травня Полтава лишилася майже без громадського транспорту —перевізники відмовилися від дозволів на 66 міських маршрутів.

Все по темі: Міськрада  Полтавська  секретар  Шамота 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин