Ще 4 кременчуцьких АТО-вця отримають грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення

На загальну суму понад 3 млн грн та 1 внутрішньо переміщеній особі, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції – на загальну суму 600 тис. грн.

У Кременчуці ще 4 учасники АТО отримають грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Вчора, 14  травня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулися чергові засідання міських комісій щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО та для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

У рамках засідань було розглянуто 4 заяви з відповідними пакетами документів.

За результатами розгляду заяв та поданих документів 3 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції, призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення, на загальну суму 3 045 035 грн 70 коп. та 1 внутрішньо переміщеній особі, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції – на загальну суму 643 617 грн 90 коп.

 

Все по темі: АТО-вці  компенсація за жилі приміщення  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин