Терапевтичне відділення у лікарні «Правобережна» приступило до роботи – капітальний ремонт завершено

Міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками Ольгою Усановою та Дмитро Кравченком, керівником управління охорони здоров’я Максимом Середою, депутатами міської ради, керівниками медичних установ Кременчука оглянули терапевтичне відділення лікарні «Правобережна» після проведення капітального ремонту.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Керівник міста наголосив, що проведення такого  сучасного  ремонту у терапії правобережної частини міста стало результатом плідної співпраці  міської влади, народного депутата України та громади. Тут створені сучасні європейські умови  як для лікування пацієнтів, так і для роботи медичного персоналу.

Віталій Малецький висловив слова вдячності народному депутату України Юрію Шаповалову, за сприяння якого з державного бюджету було виділено 10 млн грн на проведення  комплексу ремонтних робіт терапевтичного відділення  та  максимальне оновлення в ньому медичної апаратури, меблів, білизни тощо.  Ще понад 2 млн грн на ці цілі було виділено з бюджету міста.

Міський голова зазначив, що взятий кілька років тому курс на революційне оновлення закладів охорони здоров’я Кременчука, продовжуватиметься і надалі. Бо як показує практика, в таких умовах хворому звичайно  легше буде видужувати, а медикам – комфортно працювати.

Цього року подібний ремонт планують  провести  і в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»,  5 млн. грн. вже спрямовано на закупівлю необхідного медичного обладнання.  Ця сума також виділена з державного бюджету за сприяння народного депутата України Юрія Шаповалова.

 

Все по темі: Кременчук  лікарня "Правобережна"  терапевтичне відділення запрацювало 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин