Кременчук і ізраїльське місто Рішон-ле-Ціон стали побратимами

Підписано угоду про побратимські зв’язки.

У Кременчуці з офіційним візитом перебуває делегація з Ізраїлю, до складу якої входять заступник мера міста Рішон-ле-Ціон Максим Бабицький та підприємець пан Дені Ойрик.

У рамках візиту міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч із гостями Кременчука. Вітаючи гостей, керівник міста наголосив, що Кременчук і  Рішон-ле-Ціон мають не тільки спільну історію, а й тісні родинні зв’язки, якими пов’язані між собою жителі обох  міст. Кременчужани добре знають і  пишаються тим, що в заснуванні  міста Рішон-ле-Ціон брали участь і уродженці з Кременчука. Нам дуже приємно, що одним із перших іноземних візитів делегація з Ізраїлю зробила саме в наше місто. Це є підтвердженням того, що обидві сторони мають намір співпрацювати на взаємовигідних умовах.

Зі свого боку Віталій Малецький наголосив на тому, що Кременчук зацікавлений у вивченні досвіду Рішон -ле – Ціон, особливо в сфері безпеки, комунікацій, проведенні масових і культурних заходів тощо. Також він зробив коротку презентацію економічного та промислового потенціалу Кременчука.

Заступник мера міста Рішон-ле-Ціон Максим Бабицький зазначив, що неодноразово відвідував Кременчук. Із кожним його візитом він бачить, що місто розвивається, стає красивішим і комфортнішим. У свою чергу, Максим Бабицький  висловив впевненість у тому, що Україна має прогресивне щасливе майбутнє, бо володіє всіма  необхідними ресурсами,  а головне – людьми, які прагнуть змін на краще.

У рамках зустрічі Віталій Малецький і Максим Бабицький підписали Угоду про міста-побратими між Кременчуком (Україна) і Рішон-ле-Ціон (Ізраїль).

 

Все по темі: ізраїльське місто Рішон-ле-Ціон  Кременчук  місто-побратим 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин