Консалтингова компанія «Рамболь» розроблятиме ТЕО проекту модернізації теплопостачання на правобережжі Кременчука

Вчора, 16 травня, міський голова Віталій Малецький зустрівся з представниками корпорації НЕФКО та датської консалтингової компанії «Рамболь», яка за дорученням і фінансової підтримки  Датського агентства із міжнародного розвитку «DANIDA» розроблятиме ТЕО проекту впровадження модернізації теплопостачання на правобережжі Кременчука.

За інформацією прес-служби міськради, північну екологічну фінансову корпорацію НЕФКО за зустрічі представляв старший інвестиційний менеджер Бо Ніхус, а компанію «Рамболь» – проектний менеджер Клаус Фафнер.

Обговорюючи етапи реалізації проекту, керівник міста наголосив, що він є особливо актуальним для Кременчука. На реалізацію цього проекту в місті покладають великі надії, бо він має вирішити проблему технічного переозброєння муніципальних теплових мереж, а разом із тим стати економічно вигідним для споживачів теплової енергії. Бо, по-перше, зростання тарифів на тепло відчутно збільшило фінансове навантаження на бюджет міста вцілому та бюджет окремо кожного споживача, а, по-друге, неефективність старих теплогенеруючих та теплотранспортних мереж, що перебувають на обслуговуванні в КП «Теплоенерго», вимагають їх повної модернізації.

Представник корпорації НЕФКО підкреслив, що проект  будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука є першим досвідом реалізації подібних проектів в Україні. На сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація, затверджений експертний висновок проекту та задекларована домовленість про фінансування проекту дозволяють приступити до його реалізації.

Також зазначається, що  проектом  будівництва муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука  передбачається проведення заміни теплогенеруючих потужностей ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»  на муніципальну котельню у мікрорайоні Раківка, реконструкцію систем теплозабезпечення 74 та 94 мікрорайонів, а також району, який обслуговують котельні № 17  та  № 620.  Окрім того проектом передбачено  закриття 620 котельні, як такої, що давно відслужила свій термін,  та проведення повної реконструкції котельні № 17 із заміною основного обладнання та  прокладкою трубопроводів до мікрорайону обслуговування 620 котельні. Планується також встановлення індивідуальних теплових пунктів гарячого водопостачання у підвалах житлових будинків.

 

Все по темі: Консалтингова компанія «Рамболь»  на правобережжі Кременчука  ТЕО проектумодернізації теплопостачання 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин