Кременчук вшанував пам’ять жертв тоталітарних репресій

А також пам’ять українців, які під час Революції Гідності загинули за право українського народу  жити в європейській, незалежній та цілісній державі.  

Сьогодні, 17 травня у  Кременчуці відбувся меморіально-скорботний захід з нагоди вшанування жертв політичних репресій.

За інформацією прес-служби міськради, участь у заході взяли керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, гості з міста Ріон-ле-Ціон (Ізраїль), які перебувають у місті з офіційним візитом,  депутати міської ради, представники Кременчуцької районної державної адміністрації, громадські активісти та інші.

Традиційно в День пам’яті жертв політичних репресій кременчуцька громада збирається поблизу пам’ятного знаку «Жертвам сталінських репресій».

Сьогодні кременчужани також вшановують пам’ять українців, які під час Революції Гідності загинули за право українського народу  жити в європейській, незалежній та цілісній державі.

У рамках  заходу про події, що відбувалися в нашому місті в роки Великого терору, розповіла науковий співробітник Кременчуцького краєзнавчого музею Вікторія Ширай. Панахиду за душами невинно убієнних українців відслужив священнослужитель  Свято-Миколаївського собору отець Федір.

Квіти пам’яті присутніми на заході були покладені до пам’ятних знаків «Жертвам сталінських репресій» і «Героям Небесної сотні».

Довідка. У ці скорботні дні український народ схиляє голови  на знак вічної пам’яті про своїх співвітчизників, які піддалися репресіям, спрямованим на знищення жаги до своєї  свободи та незалежності.  Політичні терори в Україні були засуджені прогресивним людством і визнані злочином проти нашого народу.

 

Все по темі: вшанування пам'яті  жертв політичних репресій  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин