Кременчуцький музей нагадав містянам про 60-ті роки (ФОТО)

18 травня святкується Міжнародний день музеїв. Кременчуцький краєзнавчий музей вже традиційно святкує дане свято, незважаючи на багаторічний ремонт, який у ньому проводиться. Тож сьогодні, 17 травня напередодні свята працівники влаштували у ньому виставку 60-тих років під назвою «Ностальгія по 60-х», аби порадувати присутніх та привітати зі святом.

Директор музею Алла Гайшинська зазначила, що незважаючи на те, що ремонт йде вже досить довго, кожного року є про що сказати кременчужанам. Колеги дуже сумують за експозиціями, тож працювати над їх облаштуванням почали з самого понеділка.

Ірина Соколова, заступник директора музею ознайомила гостей із виставкою, розповівши з неабияким захопленням про кожну з речей, яка на ній присутня. Адже кожна з них має свою історію. Це і радіола, і транзиторний приймач, фотоапарати, кінокамери, котушковий магнітофон, вантажні меблі (журнальний столик, крісла, трюмо…), телевізор, хрусталь і чеська біжутерія, дитячі іграшки. Серед яких також вантажна дитяча залізна сумочка, з якого залюбки ходитиме і сучасна дитина.

Побачивши все це і справді вдається відчути дух 60-тих років.

Алла Гайшинська наголосила, що виставку вони напевно поки що не будуть розбирати, можливо хтось приведе своїх діток і вони зможуть все це побачити.

Після презентації виставки настав час привітань. Начальник управління культури і туризму Володимир Кондрашов привітав працівників музею теплими словами і подарував квіти та тортики.

Ірина Андрюшкіна керівник Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» зачитала слова привітання від Почесного Президента Фонду Володимира Матицина. Також вона вручила заслуженим працівникам дипломи, а в подарунок музей отримав вертикальний відпарювач.

Також на свято завітали гості з Крюківського вагонобудівного заводу подарувавши свою сувенірну продукцію та традиційний коровай.

Після всіх поздоровлень присутні мали можливість ближче ознайомитися із виставкою, а потім приєднатися до застілля, посмакувавши смаколиками.

 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин