З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися більше 32 тис. безробітних

Статистика.

Протягом перших чотирьох місяців нинішнього року  послугами обласної служби зайнятості скористалося 32,6 тисячі безробітних осіб, що на 4,4тисячі або 11,9 % менше, ніж за той же період 2018 року.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти січня-квітня 2018 року на 1,9% до 4,9 тисячі. База вільних робочих місць збільшилась на 10,9%  до 31,8 тисячі вакансій.

Роботу отримали 17,9 тисячі людей

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 17,9 тисячі людей. У тому числі 8,1 тисячі осіб, або 45,4% працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

13 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю (за січень-квітень 2018 року – 7 осіб).

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 385 безробітних (торік за такий самий період – 187 людей), з яких 124 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 261 особа, яка працевлаштована суб’єктами малого підприємництва.

6,6 тисячі бажаючих заробили на громадських і тимчасових роботах

Обласна служба зайнятості забезпечила тимчасову зайнятість 6,6 тисячі громадян (торік у січні-квітні таких людей було 6,5 тисячі).

Найпоширеніші види громадських робіт такі: екологічний захист навколишнього середовища, впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, інформування населення про субсидії, благоустрій, роботи із соціально-вразливими верствами населення.

Понад 5 тисяч безробітних проходили профнавчання

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівняшукачів роботи сучасним вимогам роботодавців,  за направленням обласної служби зайнятості,5,3тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2,7тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальністю «медсестринство» отримали 103 особи.

На обліку – 17,6 тисячі безробітних

У регіональній службі зайнятості станом на 1 травня перебувало 17,6 тисячі безробітних. Із них 14,7тисячіосіб отримували допомогу по безробіттю.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролютехнологічного устаткування, складання обладнання та машин (близько 20 відсотків),представники найпростіших професій, працівники сфери торгівлі та послуг, а також держслужбовці, керівники, менеджери.

4,6 тисячі вакансій 

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 травня поточного року, у порівнянні з відповідною датою минулого,  збільшилася на 5,7% та становила 4,6тисячі одиниць.

У базі даних служби зайнятості також містилася інформація про 2,4 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільшим попитом на ринку праці користуються кваліфіковані робітники з інструментом, робітники з обслуговування та експлуатації устаткування та машин.

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості.

Все по темі: обласна служба зайнятості  послуги  статистика 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин