Астрологiчний прогноз на 20-26 травня

ОВЕН

У понедiлок бажано не починати нiчого нового, зате, навпаки, можна з успiхом припинити те, що вас обтяжує. Женiть вiд себе негативнi думки, неприємних вам людей i не вплутуйтеся в справи, якi чимось вас бентежать. У середу може затриматися або i зовсiм не вiдбутися запланована подорож. У вихiднi є шанс зустрiти нових i цiкавих людей у колi друзiв.

ТЕЛЕЦЬ

Настає час серйозних змiн, i вам необхiдно бути до них пiдготовленим. Не тримайтеся за старе, воно вам бiльше не стане в нагодi. Успiх супроводжуватиме у починаннях, пов`язаних із питаннями кар`єрного зростання. У цiй справi не можна витрачати дорогоцiнний час марно, проявiть максимум працьовитостi i працездатностi. У середу доведеться поборотися за свої iдеї. У суботу особисте життя може розчарувати.

БЛИЗНЮКИ

Намагайтесь об`єктивно оцiнити себе, не занижуйте свою самооцiнку. У вас у розпалi пристрасний роман. Схоже, ваш обранець готовий втратити голову вiд кохання. Дозвольте йому це, та й собi теж. Адже ви теж серйозно захопленi. I цi стосунки мають хорошу перспективу. У суботу не пропустiть можливостi зустрiтися з друзями. Ви дiзнаєтесь багато корисної iнформацiї i цiкаво проведете час.

РАК

На початку тижня вас, можливо, зiб`є з пантелику якась новина. Не берiть її до уваги, вона, швидше за все, виявиться неправдою. У середу будь-яка iнформацiя виявиться так чи iнакше корисною для вас. Цього дня вам потрiбно буде обдумати одержанi пропозицiї i створити необхiдну платформу для просування вперед кар`єрними сходами. Навiть найбiльш амбiтнi плани у четвер матимуть тверду пiдтримку начальства або спонсорiв. А ось у п`ятницю краще обмежитися тiльки рутинними справами. Не варто занадто емоцiйно реагувати через дурницi.

ЛЕВ

Цього тижня ви будете успiшнi, як нiколи. Навiть якщо кому-небудь спаде на думку перешкодити вам у досягненнi мети, нiчого не вийде. Зусилля щодо дискредитацiї вашої персони лише подвоять вашу популярнiсть. Не виключенi проблеми, пов`язанi з гострим браком часу. Проте не намагайтеся заощадити час на аналiзi, не ухвалюйте поспiшних рiшень, щоб потiм не шкодувати про це. I постарайтесь не хвалитися своїми можливостями i достоїнствами, бувають моменти, коли скромнiсть стає головною прикрасою.

ДIВА

Перша половина тижня найкраще пiдходить для завершення i виправлення помилок i недоробок у будь-якiй сферi. Що бiльше альтруїзму та пiдтримки ви виявите стосовно оточуючих, то позитивнiшими будуть змiни у вашому життi. Виникнуть новi проекти i плани, якi успiшно реалiзуються вже досить скоро. У четвер можуть поступити пропозицiї i поради, якi здадуться вам дивними. Але не вiдмовляйтеся вiдразу, спершу варто зважити всi «за i проти».

ТЕРЕЗИ

Цього тижня ваш стан значно покращає, з`явиться шанс вiдновити свої позицiї i плiдно працювати. Потрiбно тiльки позбавитися лiнi i сумнiвiв. Ви зможете подолати багато перешкод, але не переоцiнiть свої можливостi, iнакше незабаром сил не залишиться. У вiвторок причиною конфлiкту з колегами по роботi можуть стати вашi категоричнi висловлювання. Вам доведеться вiдповiдати за свої помилки самостiйно, причому за подвiйним тарифом. Не займайтеся самообманом. Якщо бачите, що щось йде не так, починайте переробляти, як тiльки помiтили помилку.

СКОРПIОН

Спроба iгнорувати власнi проблеми може звести їх у квадрат. Але ви зможете їх швидко вирiшити, як тiльки визнаєте. Не соромтесь проявити свої почуття i свою пристрасть, якою зараз повна ваша душа. Середа сприятлива для нових починань i винесення на розгляд начальству своїх планiв i проектiв. У недiлю вам доведеться розбиратися в складних взаємовiдносинах із родичами, намагайтесь не давати волю емоцiям.

СТРIЛЕЦЬ

Будьте готовi до боротьби, вiд намiченого не варто вiдступати за першої ж зустрiчi з перешкодами. Цього тижня таких буде чимало. У разi потреби краще звернутись не за допомогою друзiв, а послухати поради компетентних фахiвцiв. У четвер спробуйте понизити навантаження, оскiльки цього дня вам буде властива пiдвищена стомлюванiсть. Уникайте сварок у сiм`ї, хоча ви будете бiльше, нiж звичайно, схильнi до дратiвливостi.

КОЗЕРIГ

Вам необхiдно сконцентрувати свої зусилля на досягненнi поставленої мети. Не бiйтесь критики, якщо вона буде конструктивною. У понедiлок реалiзацiю своїх планiв є сенс почати вже в першiй половинi дня – не витрачайте час даремно. На вiвторок, навпаки, бажано не призначати важливих заходiв i зустрiчей. У вихiднi потрiбно вiдпочити i вiдновити витраченi сили. Намагайтесь бути бiльш терплячими стосовно близьких людей, стримуйте свої бурхливi емоцiї.

ВОДОЛIЙ

Тиждень буде вельми вдалим, незважаючи на певну одноманiтнiсть i рутинну роботу. Якщо ви в своїх планах врахуєте iнтереси колег i дiлових партнерiв, то вiд цього ви тiльки виграєте. Це сприятиме змiцненню вашого авторитету. Намагайтесь не пов`язувати себе нiякими обiцянками в особистiй сферi. Якщо ви збираєтесь у вiдпустку, то її бажано провести на березi рiки, озера, моря або хоч би струмка.

РИБИ

Назрiли рiшучi дiї, а ви все нiяк не можете розiбратися в собi. Намагайтеся взяти себе в руки i визначити генеральну лiнiю розвитку своєї кар`єри та особистого життя. Цього тижня вас може чекати велика кiлькiсть зустрiчей i переговорiв. Менше займайтеся рутинною роботою i бiльше уваги придiляйте творчостi, адже iмпровiзацiї можуть виявитись набагато кориснiшими, нiж точний розрахунок. У суботу будьте обережнi: на вас можуть чаатувати спокуси i обман.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин