У Кременчуці обрано Королеву КрНУ -2019 – нею стала Анна Астровська

Фото.

У Кременчуці вчора, 18 травня в Міському палаці культури проходив фінал традиційного конкурсу «Королева КрНУ-2019». Цього року змагання проходили під гаслом «Мій Кременчук – джерело почуттів і натхнення». За титул Королеви мали змогу позмагатися 11 дівчат, серед яких були не лише студентки Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського, а й учениці місцевих шкіл та коледжів.

Завдання були досить різноманітними та цікавими і звичайно ж пов’язані з нашим містом. Тож дівчата мали змогу продемонструвати свій інтелект і фантазію на повну. Тим паче, що одне з конкурсних завдань саме так і називалося  «Інтелект і фантазія», інше ж мало назву –  «Краса і талант».

Демонструючи свою  «Красу і талант» дівчата виконували танцювальні та пісенні номери, декламували власні вірші,  глядачі навіть мали змогу побачити фітнес постановку… Номери були по-справжньому цікавими та захопливими, за деякими з них глядачі спостерігали затамувавши подих.

Та і на цьому все не закінчилося. Після того як учасниці продемонстрували свої таланти на них чекала демонстрація тіла та грації. А саме, дефіле в купальниках та вечірних сукнях.

Переглянувш всі виступи та конкурсні завдання журі у свою чергу мало обрати «Королеву» (студентку) та «Принцесу»(ученицю). Звичайно, зробити їм це було досить не просто, проте після обговорення вони оголосили свій вердикт.

Так, «Королевою КрНУ-2019» стала Анна Астровська, «Віце-королевою університету – 2019» стала Ольга Чмирь, а «Принцесою фантазії -2019» – Валерія Бордюг.

 

Все по темі: "Королева КрНУ 2019"  Анна Астровська  кременчужанка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Листопада, 2019 П’ятниця
14 Листопада, 2019 Четвер
13 Листопада, 2019 Середа
більше новин