У Кременчуці пройшла акція з нагоди Дня пам’яті померлих від СНІДу

Було встановлено намет, в якому всі бажаючі мали змогу пройти безкоштовне обстеження на ВІЛ-інфекцію та СНІД та безкоштовно отримати інформаційні буклети.

17 травня у Кременчуці у рамках Дня пам’яті померлих від СНІДу відбулась просвітницька  акція.

За інформацією прес-служби міськради, цьогорічну просвітницьку акцію провели на алеях скверу ім. Олега Бабаєва, де було встановлено намет, в якому всі бажаючі мали змогу пройти безкоштовне обстеження на ВІЛ-інфекцію та СНІД та безкоштовно отримати інформаційні буклети. Найменші учасники взяли участь у створенні малюнків на асфальті «Життя без СНІДу». Для довідки: СНІД – одна з найважливіших та трагічних проблем, що виникла перед людством в кінці ХХ століття, одна з найгостріших проблем сучасності. Сьогодні вона вже  переросла своє суто медичне та національне значення і набула ознак глобальності.

Ситуацію в світі з ВІЛ-інфекцією можна охарактеризувати як пандемічну і поставити в один ряд із світовими війнами. ВІЛ давно перестав бути хворобою «групи ризику». Соціальний статус, вік і зовнішність людини не можуть свідчити про наявність або відсутність у неї ВІЛ. Захист від інфікування полягає в помірному виборі близьких знайомств, відмові від наркотиків і дотриманні принципів здорового способу життя та моральних норм.

Все по темі: акція  з нагоди пам’яті померлих від СНІДу  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин