У Горішніх Плавнях пройшло авторалі

У Горішніх Плавнях пройшли змагання з автомобільного спорту «RALLY SPRINT».

Про це повідомляє Світанок Полтавщини.

Спортивний захід вже два роки поспіль проводиться відділом культури, спорту і туризму спільно з автомобільним клубом «Koms Club Drivers».

Учасники змагань з Полтави, Нових Санжар, Кременчука, Світловодська та Горішніх Плавнів демонстрували свою майстерність і швидкість в подоланні дистанції, призери та переможці змагань визначалися за сумою загального часу кожного з учасників.

У категорії моноприводних автомобілів переміг полтавець Олександр Шаповал (ВАЗ 2112), на другому місці – Роман Олійник зі Світловодська (ВАЗ 21099), третє місце у Володимира Литвинова також зі Світловодська (Lada 21099).

У категорії повнопривідних автомобілів переміг кременчужанин Олексій Марванюк (SUBARU), друге місце у Юрія Руденко з Горішніх Плавнів (BMW 530), третє місце виборов Андрій Коніченко з смт Нові Санжари (OPEL).

Все по темі: авторалі