Лисяче поповнення: у Міському саду з’явилося троє лисенят (Фото)

Лисичка Соня, єнотоподібні собаки, однокрила ворона, а відтепер ще й троє лисенят стали прикрасою Міського саду.

У Міському саду Кременчука чергове поповнення. Відтепер там можна побачити ще трьох лисенят. «Вісник» не витримав і зробив для містян спеціальний фоторепортаж, аби кожен мав змогу подивитися на тваринок, які зараз там знаходяться.

За словами директора «Міського саду» Віталія Дедюріна, буквально три тижні тому до них звернулися люди і принесли одне дуже поранене лисеня – дівчинку Аліса (ім’я їй вже дали працівники Міського саду). Його відвезли до ветеринарної клініки, там зробили операцію, позашивали рани, підлікували і воно жило у їхнього завідуючого господарством вдома, адже потрібно було робити протизапальні уколи. Після чого його привезли до Міського саду. Десь через кілька днів люди привезли до них ще одне лисеня. Цього разу хлопчика.

«Вийшла така сама ситуація, – говорить Віталій Дедюрін. – Люди знайшли його в полі. Дізналися, що ми тут доглядаємо за такими тваринами і привезли до нас. Проте лисеня поранене не було. Також у нас є ще третє маленьке лисенятко. Сьогодні ми його відвезли до ветеринарної клініки, щоб зробити щеплення та уколи. Адже йому вже близько трьох місяців, іншим двом – близько двох. Його привезли до нас з кінцевої Молодіжного, там рили котлован і побачили його».

Також у Міському саду живе лисичка Соня, в серпні місяці вже буде рік як вона у них знаходиться, двоє єнотоподібних собак, однокрила ворона та качечка.

Також директор саду зазначає, що до них приходять діти майже кожного дня цілими класами, особливо зараз під кінець навчального року. Тож всі бажаючі можуть завітати і полюбуватися тваринками, які є дуже дружелюбними.

Фото Дмитра Бабця

Автор – Аліна Слинько

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин