Внесення змін до детального плану території центральної частини міста Кременчука

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Внесення змін до детального плану  території центральної частини міста Кременчука по вул. Небесної Сотні, в р-ні буд. 27, по вул. Соборній, в р-ні буд. 5/9, по вул. Театральній, 46-Б та розміщення меморіальних форм для увічнення пам’яті учасників, загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні»

  1. Мета даної роботи – надання пропозицій щодо формування планувальної організації території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території району проектування, встановлення червоних ліній, обсягів житлового та інших видів будівництва на території проектування, визначення напрямів, черговості та обсягів будівництва, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

  1. Дана робота розроблена ФОП Кулініч К.О. на замовлення Кременчуцької міської ради Полтавської області.
  2. З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «оголошення» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.
  3. Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються з 27 травня по 26 червня 2019 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011   № 555 пропозиції мають право подавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

 

 

Начальник управління

містобудування та архітектури                              О.Г. Волощенко

 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин