У Кременчуцькій художній галереї відкрилося відразу дві виставки – лубенських та кременчуцької художниці (ФОТО)

Сьогодні, 23 травня у Кременчуцькій художній галереї відкрилося відразу дві виставки художників. А саме лубенських митців Володимира Мірошніченка та Ігоря Рудя під назвою «Барви рідного краю» та кременчуцької художниці Тетяни Ярової – «Мій світ кольорів і квітів».

Картини лубенських художників розмістилися у великій залі, наповнивши її теплом та світлом. На них здебільшого зображена природа їхнього історичного міста із тисячолітньою історією. Виставка складається із 52 робіт.

Чоловіки навчалися разом в художній галереї, проте потім життя їх розкидало по різним сторонам і вони зайнялися іншими справами. Проте живопис у їхньому серці залишився і вони почали займатися улюбленою справою.

Лубенські митці подарували художній галереї каталог лубенських художників «Лубенська художня весна», а також поповнили скарбницю фонду галереї своєю роботою – подарувавши картину на пам’ять.

Картини Тетяна Ярової, 44 роботи, прикрасили маленьку залу галереї, осяявши її своїми барвами. Вони виконані у різних техніках і зігрівають своєю теплотою. Художниця малює з самого дитинства, а також займається викладанням образотворчого мистецтва у Кременчуцькому педагогічному коледжі.

«Мені пощастило, що виставка відбулася поряд з мужніми роботами чоловіків», – зазначила Тетяна Ярова.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2020 Четвер
19 Лютого, 2020 Середа
18 Лютого, 2020 Вівторок
більше новин