У Кременчуцькій художній галереї відкрилося відразу дві виставки – лубенських та кременчуцької художниці (ФОТО)

Сьогодні, 23 травня у Кременчуцькій художній галереї відкрилося відразу дві виставки художників. А саме лубенських митців Володимира Мірошніченка та Ігоря Рудя під назвою «Барви рідного краю» та кременчуцької художниці Тетяни Ярової – «Мій світ кольорів і квітів».

Картини лубенських художників розмістилися у великій залі, наповнивши її теплом та світлом. На них здебільшого зображена природа їхнього історичного міста із тисячолітньою історією. Виставка складається із 52 робіт.

Чоловіки навчалися разом в художній галереї, проте потім життя їх розкидало по різним сторонам і вони зайнялися іншими справами. Проте живопис у їхньому серці залишився і вони почали займатися улюбленою справою.

Лубенські митці подарували художній галереї каталог лубенських художників «Лубенська художня весна», а також поповнили скарбницю фонду галереї своєю роботою – подарувавши картину на пам’ять.

Картини Тетяна Ярової, 44 роботи, прикрасили маленьку залу галереї, осяявши її своїми барвами. Вони виконані у різних техніках і зігрівають своєю теплотою. Художниця малює з самого дитинства, а також займається викладанням образотворчого мистецтва у Кременчуцькому педагогічному коледжі.

«Мені пощастило, що виставка відбулася поряд з мужніми роботами чоловіків», – зазначила Тетяна Ярова.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин