«Золоте серце Кременчука – 2019» отримали колективи навчальних закладів міста

Відзнака «Золоте серце Кременчука» на міському рівні вручається другий рік поспіль. Запроваджена вона була з метою відзначення організацій,  підприємств, установ міста за небайдужість до маленьких кременчужан із вадами здоров’я, активну участь у благодійній  акції «Серце до серця.

Міський голова Віталій Малецький та регіональний представник ВБФ «Серце до серця» Світлана Пищита вручили відзнаку «Золоте серце Кременчука – 2019» колективам міських закладів освіти та виховання.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Цього року серед дошкільних закладів  Кременчука найкращий результат за сумою зібраних благодійний коштів показав дитячий садочок №28. Його колективом у загальний фонд акції  було внесено 4 тис. 646 грн 46 коп. У цьому дошкільному закладі також було встановлено рекорд і за сумою, зібраною на одного вихованця. Становить вона 36 грн 2 коп.

Рекордні результати в  рамках акції «Серце до серця – 2019» за сумою зібраних благодійних коштів показав ліцей №4. Учні, педагоги та батьки цього навчального закладу задля допомоги кременчуцьким немовлятам передали 33 тис. 676 грн 80 коп. А загальноосвітня школа №9 серед навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації продемонструвала найкращі показники за сумою зібраних коштів на одного учня. Цей результат становить 29 грн 49 коп. (загальна сума – 9 тис. 407 грн.)

Вручаючи відзнаки, міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності учням, вихованцям, педагогам і батькам за чуйні серця, за небайдуже ставлення до маленьких кременчужан  із вадами здоров’я. Він підкреслив, що знаковим є те, що серед благодійників дуже багато дітей, що саме вони об’єднуються навколо чужої біди та роблять неоціненний внесок у порятунок дитячих життів.

 

 

Все по темі: «Золоте серце Кременчука – 2019»  колективи навчальних закладів  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин