Кременчужани мають доглядати за закріпленими за ними територіями – інакше штраф

Це стосується суб’єктів господарювання.

Всі підприємства, організації та установи міста відповідно до «Правил благоустрою міста Кременчука» мають здійснювати нагляд за  утриманням закріплених територій у належному санітарному стані.

За інформацією прес-служби міськради, наразі  у зв’язку зі сприятливими умовами для росту рослинності та з метою недопущення впорядкування міської території та попередження розповсюдження карантинних рослин  свою увагу вони повинні акцентувати на проведенні сезонних робіт, пов’язаних із прибиранням  бур’янів.

Управління контролю за станом благоустрою виконкому міської ради проводить рейди-перевірки з покосу трави та прибирання чагарників. Тим суб’єктам господарювання, що не виконують «Правила благоустрою міста Кременчука»,  вручаються приписи щодо заходів, які мають бути вжиті в зазначений термін. Якщо припис не виконуватиметься, адмінкомісія в подальшому  накладатиме штраф на порушників у розмірі від 850 до 1700 грн. За затвердженими правилами підприємці повинні косити свої території та в межах 50-ти метрах від неї.

Варто відзначити, що міські території, якими опікується КП «Благоустрій Кременчука», від початку сезону здійснюється системний покіс. Вцілому, на балансі цього комунального підприємства перебуває більше 700 гектарів міської території.

 

Все по темі: догляд за закріпленими територіями  Кременчук  суб'єкти господарювання 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин