Ювілейний навчальний рік завершився у поважних кременчужан

Для них підготували чудову концертну програму.

24  травня завершився навчальний рік 2018-2019 років в Університеті третього віку Автозаводського району.

За інформацією прес-служби міськради, десять  років тому цей навчальний заклад започаткував роботу з кременчужанами поважного віку, які на заслуженому відпочинку мають бажання розвиватися та опановувати нові сучасні знання.

Із закінченням ювілейного навчального року студентів та викладачів привітала заступник міського голови Ольга Усанова.  Вона підкреслила, що за роки існування Університет третього віку є своєрідною платформою, яка надає можливість літнім людям постійно працювати над собою, займатися  власним розвитком і  навчанням, громадською діяльністю. Такий активний  стиль життя насамперед є справжнім прикладом для молодого покоління.  Вона запросила студентів університету ІІІ віку змістовно провести літні канікули і відпочити у таборі «Супутник», де щороку організовують відпочинкові зміни для людей літнього віку.

Чудову концертну програму, присвячену завершенню навчальної зміни підготували для  учасників заходу викладачі та творчі колективи Будинку дитячої та юнацької творчості, а також колективи територіального центру соціального обслуговування  Автозаводського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

 

Все по темі: завершив навчальний рік  Кременчук  Університет третього віку Автозаводського району 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин