З понеділка у Кременчуці запрацюють пришкільні та профільні табори відпочинку

Відпочинком заплановано охопити 2606 дітей.  

Вчора, 23 травня на засіданні міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року представник департаменту освіти Ігор Процько проінформував про роботу пришкільних та профільних таборів відпочинку, що працюватимуть на базах загальноосвітніх навчальних закладів

Цього року управлінням освіти організовано роботу  26 пришкільних та 11 профільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базах загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти.  Вони працюватимуть  27 травня  по 13 червня 2019 року. Тривалість відпочинкової зміни – 14 робочих днів. Відпочинком заплановано охопити 2606 дітей.

За словами Ігоря Процька, нововведенням цього року стане те, що меню харчування  дітей цього року розроблено з урахуванням страв, запропонованих переможцем «Майстер-шеф» Євгеном Клопотенком. Батьківська доплата за харчування за два тижні складає 490 грн.

Він також зазначив, що протягом відпочинкової зміни з метою організації цікавого та змістовного відпочинку  пришкільні та профільні табори співпрацюватимуть з Міським палацом культури, Будинком дитячої та юнацької творчості та бібліотеками міста.

Ігор Процько також повідомив, що цього року на базі Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» з 7 по 15 липня за сприяння Корпусу Миру буде організовано роботу мовного табору з цілодобовим перебуванням дітей.  Проживання  буде організоване на базі Кременчуцького льотного коледжу, харчування –  у ресторані «Маестро». Перебування у таборі для юних кременчужан буде безкоштовним. Діти зможуть отримати додаткові знання з іноземної мови завдяки спілкуванню з волонтерами Корпусу Миру, спеціальним цікавим урокам мовлення.

 

Все по темі: запрацюють  Кременчук  таблри выдпочинку 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин