Кременчужани сьогодні пропонують поговорити про материнство

Початок о 14:00 год. 

У суботу, 25 травня, о 14:00 Європейський клуб «Простір ідей» запрошує до себе на дружню розмову про материнство з чаюванням.

Про це повідомляють організатори на своїй сторінці в «Фейсбук».

«Сидіти вдома» – саме так говорять про мам, які не зайняті оплачуваною працею та доглядають дітей. Так суспільство знецінює материнство та турботу про дітей. З одного боку, поширеними є панічні настрої про низьку народжуваність та демографічну кризу. З іншого боку, коли мами й наважуються говорити про свої проблеми, вони чують звинувачення на кшталт «навіщо народжувала» та споконвічні тези про «щастя материнства». Важко доводиться мамам, які поєднують материнство та роботу: роботодавці очікують від жінок, що вони будуть працювати ніби в них немає дітей, а суспільство – що вони будуть виховувати дітей ніби в них немає роботи.
Ми поговоримо про те, як материнство пов’язане з гендерною нерівністю, що таке репродуктивна праця, як фемінізм пов’язаний з материнством, що таке «татова квота» у відпустці по догляду за дитиною та які суспільства можна вважати дружніми до матерів та дітей», – пишуть організатори.

Ці та інші питання будуть обговорювати з Оленою Стрельник.

Олена Стрельник, докторка соціологічних наук, ґендерна дослідниця, авторка книги «Турбота як робота: материнство у фокусії соціології» (2017), публіцистка; пише для ресурсів «Гендер в деталях», «Повага: кампанія проти сексизму в ЗМІ та політиці», «Українська правда. Життя».
Захід відбудеться за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні

Вхід вільний для всіх бажаючих. Можна приходити з дітьми, мамами й татами, друзями й подругами, чоловіками й дружинами. Ми цінуємо різноманіття та радо зустрічаємо всіх

Адреса: вул. Софіївська, 36-б.

Все по темі: "Простір ідей"  Кременчук  материнство 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин