У Кременчуці триває обговорення ставок єдиного податку

У Кременчуці триває обговорення ставок єдиного податку, які діятимуть упродовж 2020 року.

Це питання розглянули на засіданні робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, що відбулася під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка.

Головуючий на засіданні наголосив на тому, що з метою підтримки малого підприємництва та  сприянню самозайнятості населення на наступний рік для платників єдиного податку І та ІІ груп запропоновано встановити такі відсоткові ставки, що діяли протягом 2017-2019 років, тобто залишити їх без змін. Відповідно до чинного законодавства ставки єдиного податку на наступний рік слід затвердити до 15 липня. Розпочнуть же вони діяти з 1 січня 2020 року та залишатимуться незмінними протягом календарного 2020 року.

Презентуючи проект регуляторного акту, керівник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк наголосила, що на наступний бюджетний рік ставку єдиного податку для І групи платників єдиного податку  запропоновано затвердити розміром 10% до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового року (на 01.01.2020 – 2073 грн) .  Для ІІ групи платників єдиного податку – 10 % від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Для  ІІІ   групи відсоткові  ставки  єдиного  податку  встановлюються у розмірі: 3%  доходу – у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим кодексом України; 5%  доходу – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

За інформацією податкової служби, станом на 1 травня 2019 року від сплати єдиного податку до міського бюджету надійшло понад 45 млн, що приблизно на 2 млн грн більше проти планового показника цього періоду (104,71%). Очікувані надходження єдиного податку за 2019 рік – 134 млн грн, прогнозовані надходження єдиного податку до міського бюджету у 2020 році складатимуть – 150 млн грн.

Обговорення ставок єдиного податку для платників єдиного податку триває. Пропозиції до проекту регуляторного акту можна направляти в управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету кременчуцької міської ради. Їх перед затвердженням сесією буде розглянуто на черговому засіданні робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. Наразі з проектом можна ознайомитися за посиланням:  https://www.kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=14&page_id_two=793

 

 

Все по темі: Кременчук  обговорення ставок. єдиного податку триває 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин