У Кременчуці обговорили податки на нерухоме майно

Відбулося обговорення проекту рішення міської ради “Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Кременчука”.

Після затвердження на сесії міської ради такі ставки податку діятимуть протягом календарного 2020 року.  Під час презентації проекту регуляторного акту “Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Кременчука”.

Керівник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк наголосила, що у  2019 році ставки податку на нерухоме  майно, відмінне  від земельної ділянки, у місті Кременчук були наступними:

– на житлову нерухомість 0,5 % від мінімальної заробітної плати – 20,87 грн за 1 кв. м. бази оподаткування;

– на нежитлову нерухомість 0,15% від мінімальної заробітної плати – 6,26 грн за 1 кв. метр бази оподаткування.

На наступний рік пропонується встановити розміри ставок податку на рівні 2019 року. У такому разі в 2020 році  ставки податку на нерухоме  майно, відмінне  від земельної ділянки, у м. Кременчук складатимуть:

– на житлову нерухомість 0,5 % від мінімальної заробітної плати;

– на нежитлову нерухомість 0,15% від мінімальної заробітної плати. Прогнозований розмір мінімальної заробітної плати з 01 січня складатиме 4425 грн.

Окрім того проектом передбачаються наступні додаткові пільги.

Обговорення проекту рішення міської ради “Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Кременчука” триває. Пропозиції до нього можна направляти в управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету кременчуцької міської ради. Їх перед затвердженням сесією буде розглянуто на черговому засіданні робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. Наразі з проектом можна ознайомитися за посиланням:  https://www.kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=14&page_id_two=793

 

Все по темі: Кременчук  на нерухоме майно  податки 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин