66 АТО-вців з Кременчука навчатимуться на водіїв безкоштовно

Навчання буде оплачено за рахунок бюджетних коштів.

Кременчуку цьогоріч на професійну адаптацію учасників АТО з державного бюджету виділено  близько 100 тис. грн.

Про це було повідомлено на засіданні міської робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та постраждалих учасників Революції Гідності.

На сьогоднішній день, до департаменту надійшло 66 заяв від учасників АТО, які бажають пройти професійну адаптацію та оволодіти спеціальністю водіїв транспортних засобів різних категорій. По всім звернення на засіданні було прийнято рішення направити заявників на навчання, а саме, водійські курси.

Навчання проходитиме у рамках державної програми щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО. Список учасників АТО на участь у цій програмі формується  в департаменті соціального захисту населення та питань АТО виконкому міської ради. Варто відмітити, що на навчання учасники АТО направляються за встановленою чергою по мірі надходження їх заяв.

Минулого року подібна програма щодо професійної адаптації кременчуцьких учасників АТО успішно реалізована. Зокрема, на її реалізацію з державного бюджету  було виділено понад 101 тис. грн.

 

Все по темі: АТО-вці Кременчука  безкоштовно  навчання на водіїв 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин