Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» чекає на кременчуцьких дітлахів

Цього року в закладі проведено великий комплекс ремонтних робіт.

Державна приймальна комісія підтвердила готовність спортивно-оздоровчого комплексу «Супутник» до початку літнього оздоровлення 2019.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що вона зробила позитивний висновок, відзначивши, що табір добре підготовлений до початку літнього оздоровлення.  Тут створені належні умови для відпочинку юних кременчужан, в тому числі і дітей з інвалідністю, які потребують догляду дорослих.

Цього року в закладі проведено великий комплекс ремонтних робіт. Виконано капітальний ремонт харчоблоку, замінено технологічне обладнання, придбано пароконвектаційну піч для приготування дієтичного харчування. Реконструйовано систему освітлення табору, завдяки чому тепер освітлюється вся його територія. Це  енергозберігаючі технології – лед-світильники, які мають кілька режимів – повний і економічний нічний. Встановлено сучасну спеціальну систему пожежегасіння. Це спеціальна насосна станція, яка дає можливість отримати в гідранті кожної точки пожежного крана потрібний тиск і оперативно реагувати, якщо на території закладу, де є дерев’яні будівлі, виникне пожежа.  З

авершено капітальний ремонт другого корпусу, зокрема, виконано ремонт другого поверху. Тепер табір має можливість приймати на відпочинок дітей з обмеженими фізичними можливостями. Для роботи з особливими дітьми заклад отримав спеціальні сертифікати.  На малюків чекають цікаві музичні і гуртові зайняття, що розвивають дрібну моторику, а також можливість спілкування з іншими дітьми. Цього року у рамках пілотного проекту діти з інвалідністю  разом із батьками відпочиватимуть у таборі протягом 10 днів. На даний час надійшло вже близько 40 заявок  на оздоровлення таких дітей.

За словами директора ДЗОВ «Зоряний» та СОК «Супутник» Григорія Угніча,  на дітей, що відпочиватимуть у  таборі, чекає багато приємних сюрпризів, для них підготовлено насичену розважальну програму, різноманітні майстер-класи, але, без сумніву,  цьогорічною родзинкою стане те, що протягом всіх трьох змін тут працюватиме гурток верхової їзди. Дітей кататимуть на двох поні і коні.

 

Все по темі: «Супутник»  Кременчук  Спортивно-оздоровчий комплекс 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин