Кременчуцький ЦНАП ділиться своїм досвідом з іншими містами

Вчора, 28 травня делегація керівників ЦНАП міста Києва та Київської області вивчали досвід роботи  Центру надання адміністративних послуг у Кременчуці та знайомилися з кращими практиками обслуговування відвідувачів.

За інформацією прес-служби міськради, знайомство з кращими практиками обслуговування відвідувачів розпочалося з екскурсії Центром надання адміністративних послуг та відвідуванням його «родзинки» – міні-музею, облаштованого у підземному приміщенні. Це залишки Свято-Покровської церкви, зруйнованої у 30-ті роки ХХ сторіччя.

З гостями зустрівся  міський голова Віталій Малецький. Він розповів про роботу міської влади у напрямку покращення і розширення спектру надання адміністративних послуг. Керівник міста зазначив, що з метою наближення адмінпослуг до громадян   вже відкрито  2  відділення ЦНАПу у віддалених мікрорайонах міста – Крюкові та на Молодіжному. Найближчим часом планується відкриття такого відділення і на Раківці. Віталій Малецький повідомив, що одними із найпопулярніших у ЦНАП є послуги соціальної сфери. Прийом документів на оформлення соціальних допомог і житлових субсидій приймається як у головному офісі, так і у двох відділеннях ЦНАП.

Керівник ЦНАП Тетяна Печериця розповіла гостям, що  кременчуцький Центр надання адміністративних послуг  обслуговує до 2-х тисяч громадян на день. Тут можна отримати 255 адміністративних послуг, в тому числі: 67 послуг приймається за принципом екстериторіальності, 28 адміністративних послуг можна замовити через сайт online, не виходячи з дому, без відвідування ЦНАП. Жителів міста, які за віком або за станом здоров’я не можуть відвідати установу,  обслуговує мобільний адміністратор із комплектом обладнання для виїзного оформлення заявки. У роботу ЦНАП широко впроваджено апаратно-програмний комплекс (АПК), який розроблений фахівцями КП «Міськоформлення» на основі технічних завдань адміністраторів ЦНАП,  є зручним і  практичним у використанні.

Учасники заходу, в свою чергу, поділилися враженнями від відвідування Центру надання адміністративних послуг нашого міста. Вони відмітили, що в Кременчуці є чому повчитися, а дещо з побаченого вони планують втілити в життя в своїх містах. Приємно вразило гостей і наше місто. Вони відзначили, що Кременчук надзвичайно чистий, охайний і комфортний для життя.

Захід організовано Офісом реформи адміністративних послуг, створеним за підтримки уряду Канади та проекту EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine.

 

 

Все по темі: ділиться досвідом  Кременчук  ЦНАП 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин