У Кременчуці обговорили світові тенденції в сфері охорони довкілля

У Кременчуці проходив міжнародний екофорум «Екологія міста», який проводиться за підтримки проекту ПРОМІС та за сприяння виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

На форумі обговорили діяльності Асоціації міст України з екологічних питань, екологічні питання в навчальних продуктах Проекту ПРОМІС, світові тенденції з розвитку зелених міст, канадський досвід з управління водними об’єктами, державна політика у сфері поводження з побутовими відходами, демонстраційний проект з роздільного збирання, який реалізується в рамках Проекту ПРОМІС, спостереження та контроль стану атмосферного повітря Кременчука.

Вітаючи учасників форуму, заступник міського голови Дмитро Кравченко підкреслив, що проблема збереження навколишнього середовища є однією з найпріорітетніших для сьогодення. Збираючи такі дискусійні майданчики, прикладом якого є екологічний форум, що проходить наразі у Кременчуці,  його учасники,  насамперед мають на меті не тільки обговорити інновації в сфері охорони довкілля, обмінятися досвідом у частині охорони та захисту навколишнього середовища, а й розробити спільну концепцію задля вирішення існуючих екологічних проблем. Дмитро Кравченко підкреслив, що проведення екологічного форуму у Кременчуці за участі науковців і міжнародних експертів  є важливою подією, бо їх знання та практичний досвід у сфері екології  мають сприяти розкриттю проблематики екології міста та  поліпшенню в ньому  екологічної ситуації.

 

Все по темі: «Екологія міста»  Кременчук  міжнародний екофорум 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин