З 1 червня на пляжах Кременчука запрацюють рятувальні пости

Цього літа на центральному пляжі працюватиме медпункт, де будуть створені всі умови для надання первинної медичної допомоги відпочивальникам.

У Кременчуці з 1 червня в місцях масового відпочинку біля води запрацюють рятувальні пости.

За інформацією прес-служби міськради, від початку літа рятувальні пости запрацюють у 8-ми місцях масового відпочинку поблизу води, а саме, на офіційному центральному пляжі, пляжі в парку «Воїнів-інтернаціоналістів», на намитій косі в парку культури та відпочинку «Придніпровський», на пляжі «Демурівка» та поблизу бару «Поплавок», поблизу зупинок громадського транспорту «Керченська» та «Андрія Ковальова», а також в районі кафе «Афіни».

Також зазначається, що в рамках підготовки до купального сезону, що розпочалася з квітня місяця, проведено роботи обстеження акваторії дна місць масового відпочинку кременчужан поблизу води. Задля безпеки городян такі обстеження проводилися і інших місцях, які не є санкціонованими, але користуються попитом на літній відпочинок  серед кременчужан. Наразі роботи з благоустрою завершуються у всіх 8-ми місцях масового відпочинку поблизу води.

Цього літа на центральному пляжі працюватиме медпункт, де будуть створені всі умови для надання первинної медичної допомоги відпочивальникам. В інших місцях масового відпочинку біля води аптечки з медикаментами находитимуться в  матросів-рятувальників, які пройшли відповідні курси надання домедичної допомоги.

 

Все по темі: Кременчук  пляжі  рятувальні пости 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин