Кременчуцький ЦНАП є успішним прикладом для інших ЦНАПів України

На сьогоднішній день в установі надається 255 адмінпослуг, серед яких 28 – електронних і 65 – екстериторіальних послуг.

Кременчуцький ЦНАП є успішним прикладом для інших центрів надання адміністративних послуг України.

Таку оцінку діяльності ЦНАП Кременчука було дано під час виїзного засідання колегії з питань надання адміністративних послуг, що відбулася за участі представників регіональних центрів надання адміністративних послуг. Аналізуючи діяльність кременчуцького ЦНАПу, керівник департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко зазначила, незважаючи на те, що кожного дня в ЦНАП Кременчука обслуговується від 700 до 2 тис. громадян, черг в установі немає. Це говорить лише про ефективність прийому замовників послуг і про те, що в установі на належному рівні відпрацьований контакт між адміністраторами та одержувачами адмінпослуг.

За інформацією директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг м. Кременчука» Тетяни Печериці, на сьогоднішній день в установі надається 255 адмінпослуг, серед яких 28 – електронних і 65 – екстериторіальних послуг. За минулий рік від надання адміністративних послуг до міського бюджету надійшло більше 14 млн. грн., в тому числі понад 2 млн. грн. – від замовників адмінпослуг, які не проживають у Кременчуці.

В рамках засідання за високі досягнення в сфері надання адмінпослуг кращим Центрам надання адміністративних послуг Полтавської області та його працівникам були вручені відзнаки та дипломи обласного рівня. Зокрема, департамент «Центр надання адміністративних послуг м. Кременчука» як кращий ЦНАП регіону був нагороджений особливою відзнакою, а його директор Тетяна Печериця – особливою відзнакою департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА  як кращий керівник ЦНАПу. Адміністратор ЦНАПу м. Кременчука Вікторія Найда за високі стандарти обслуговування була визнана переможцем електронного голосування

 

Все по темі: для інших ЦНАПів  успішний пркилад  ЦНАП Кременчука 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин