Мешканці нагірної частини Кременчука будуть з гарячою водою вчасно – 10 червня

Підготовка Кременчука до нового опалювального сезону триває без зривів графіків.

Про це було повідомлено на засіданні штабу «Про підсумки проходження опалювального періоду   2018-2019 років та підготовку теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років».

За інформацією представника Кременчуцької ТЕЦ, наразі енергетиками  проведена робота з ремонту основного обладнання. Завершується ремонт теплових мереж у нагірній частині Кременчука. Після проведення гідравлічних випробувань на цих мережах було виявлено 7 великих поривів, з них  6 – ліквідовані. Відновити гаряче водозабезпечення в нагірній частині Кременчука планується відповідно до затвердженого графіку, 10 червня. Після цього – розпочнуться профілактичні ремонтні роботи на теплових мережах центральної частини міста.

КП «Теплоенерго» також у плановому режимі готуються до роботи в осінньо-зимовий період.  На обслуговуванні у комунального теплопостачального підприємства перебувають 46  теплових пунктів,   18 котелень і  215 км трубопроводів.  На сьогодні в  стадії повної готовності знаходяться 16 ТП і 7 котелень. Роботи з підготовки мереж і об’єктів теплозабезпечення тривають відповідно до затвердженого графіку.

Підготовка ТЕЦ КВБЗ до роботи в опалювальний період теж ведеться в плановому порядку.

Щодо комунальних підприємств, управляючих компаній і об’єктів соціальної сфери, то комплекс робіт із підготовки до опалювального сезону в них триває, передумов до зривів графіків немає.

 

Все по темі: гарча вода буде вчасно  Кременчук  мешканці нагірної частини 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин