Без боргів але і без житла: як полтавці сплачують аліменти

Запроваджені минулого року закони #ЧужихДітейНеБуває щодня доводять свою ефективність. Так з початку 2019 року державні виконавці області стягнули понад 121 млн грн аліментів на користь маленьких полтавців.

«Державні виконавці отримали значні важелі впливу на боржників. Тому майже кожного дня ми маємо позитивну історію погашення боргу, який накопичувався роками», – розповідає начальник обласного управління юстиції Олег Тимченко.

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ у Полтавській області.

Житель Полтави, який близько 10 років забував про свій обов’язок перед сином, заборгував йому понад 108 тис. грн аліментів та отримав штраф у сумі 54 тис. грн. Єдиним майном чоловіка була ½ частина квартири де проживають колишня дружина та син.

«Дане майно державні виконавці описали досить давно. Проте не могли його реалізувати, так як у ній проживала неповнолітня дитина. Після того, як хлопчику у лютому цього року виповнилося 18 років, квартиру виставили на продаж у ДП «СЕТАМ». Але протягом трьох торгів вона не була реалізована», – говорить Олег Тимченко.

В установленому законом порядку передбачено, що у разі не реалізації майна протягом трьох торгів стягувач має право залишити право власності на це майно за собою. Саме цим правом і скористалася жінка. Як результат чоловік погасив понад 160 тис боргу, а стягувачка стала 100% власником квартири.

 

Все по темі: аліментів  Полтавці  сплата 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин