Кременчужани заборгували КП «Теплоенерго» 32 млн грн – накопичені борги просять погасити

Станом на сьогоднішній день борг перед комунальним теплопостачальним підприємством за надані ним послуги становить 50 млн грн.

Під час засідання штабу з підготовки до нового опалювального сезону 2019 – 2020 років було підняте питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та гарячу воду.

За інформацією КП «Теплоенерго», станом на сьогоднішній день борг перед комунальним теплопостачальним підприємством за надані ним послуги становить 50 млн грн, з яких тільки  32 млн грн – це несплачені рахунки населенням міста.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Кременчука Іван Москалик зазначає, що незважаючи на таку ситуацію,  КП «Теплоенерго» проводить заплановані ремонтні роботи на теплових магістралях, котельнях і теплових пунктах, а колектив підприємства робить все можливе аби  споживачі безперебійно були забезпечені теплом і гарячою.

Разом із тим головний комунальник міста наголошує, що за умови сплати населенням накопиченого боргу за тепло та гарячу воду енергетики мали б можливість спрямувати отримані кошти на більш якіснішу підготовку до нового опалювального сезону. Тож він   звертається до споживачів КП «Теплоенерго»  з проханням погасити борги перед теплопостачальною організацією.

Все по темі: борги споживачів  КП ф"Теплоенерго"  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин