У Кременчуці стартував інноваційний проект «Український Букет Народів»

Кременчук долучився до інноваційного проекту «Український Букет Народів», його презентація і перша зустріч пройшла вчора, 30 травня в Міській художній галереї. На неї зібралися представники різних національних спільно міста, працівники художньої галереї, краєзнавчого музею, міських бібліотек, історики, журналісти…

Координатора проекту Валерія Вашкевич розповіла присутнім, що проект «Український Букет Народів» – це створення інтеркультурних путівників із залученням громадян України різного соціального та етнічного походження. Він діятиме також у Дрогобичі, Лисичанську та Мелітополі, а реалізовується Молодіжною організацією «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду в Кременчуці. У нашому місті його партнером виступає Громадська організація «Культурний ді@лог»,координатором якої є Роман Каць.

«Український Букет Народів» функціонуватиме у нашому місті 6 місяців. Протягом даного часу буде створено інтерактивний путівник. Для цього проведуть ряд різноманітних зустрічей та майстер-класів під час яких представники різних громад зможуть ділитися власними думками, обговорювати цікаві теми та пропонувати свої ідеї.

Путівник буде видано у форматі книги А5, на 48 аркушах, планується видати близько 1000 примірників гарної якості. Друковані інтеркультурні путівники потраплять на полички бібліотек, з’являться в інформаційних центрах, культурних та освітніх інститутах, громадських організаціях та туристичних агенціях. Також буде розроблений ВЕБ-портал, наразі саме потрібні IT-тішники, які внесуть цікаві ідеї у його розробку. Тож всі бажаючі можуть допомогти.

Також Валерія Вашкевич зазначила, що вони хочуть зосередитися на позитиві. А найактивніших учасників проекту потім запросять до Мелітополя на Фестиваль культурного розмаїття.

Директор Краєхнавчого музею Алла Гайшинська нагадала присутнім, що наше місто поки що має 400-річну історію, адже існує думка, що йму більше 1000 років. І розкинулося воно на межі степу і лісостепу таких собі різних світів. У ньому посилалися люди найбільш активні та сміливі. Тож Кременчук – це еталон уміння жити разом.

У свою чергу голова ГО «Культурний ді@лог» Ірина Каць розповіла, що зустрічі проходитимуть у вільному форматі. До того ж теми і місце проведення можна буде обирати самим. Тобто, люди зустрічатимуться, знайомитимуться і спілкуватимуться.

Після презентації проекту, яка тривала трішки більше 30 хв, гості мали змогу поспілкуватися у вільній атмосфері, тим самим познайомитися поближче. Також для них було облаштовано дві дошки на одній з яких розміщені фотографії, які можна було взяти соба напам’ять, а на іншій виписані основні цитати про даний проект. Все це тривало 15 хв, після чого було підведено підсумки зустрічі.

Контакти: 

– Валерія Вашкевич Valeriia Vashkevych, координаторка проекту +380734882044, [email protected]

– Роман Каць Roman Kats, регіональний координатор у Кременчуці +380960964980; [email protected]

 

Все по темі: “Український Букет Народів”  Кременчук  стартував проект 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин