4 кременчужанки стали найуспішнішими жінками Полтавщини

Цього року обласний конкурс «Успішна жінка Полтавщини» проводився вшосте. Започатковано його було з метою підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу, підтримка та відзначення жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя області.

Серед «Успішних жінок Полтавщини» 4 кременчужанки

Про це повідомляє прес-служба міськради.

У першому міському етапі у 6-ти конкурсних номінаціях взяло участь 11 кременчужанок, із яких за рішенням конкурсного комітету на участь в обласному етапі регіонального конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» було направлено 6-о представниць кременчуцької громади.

Днями були підведені підсумки останнього етапу конкурсу та визначені переможці.

Варто зазначети, що серед переможців 4-ри жінки з Кременчука, які досягли чималих висот у  різних сферах діяльності.

Від Кременчука переможницями обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини – 2019» стали: «Успішна жінка Полтавщини – діяч культури та мистецтва» – в.о. директора комунального закладу культури «Кременчуцька міська художня галерея» Оксана Бойко; «Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування» – директорка Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці» Тетяна Печериця; «Успішна жінка Полтавщини у галузі фізичної культури і спорту» – тренерка-викладачка комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1» Вікторія Козлова; «Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду» – методистка районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької районної державної адміністрації Ірина Галбург.

Все по темі: «Успішна жінка Полтавщини»  визначено переможців  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин